2733
2739
عنوان

ریزش مو

125 بازدید | 6 پست

از ۱۵ سالگی ریزش مو گرفتم 😭موهام به حدی پر پشت بود که کلیپس تو سرم میشکست...کلی دکتر رفتم ازمایش دادم همه چیز نرمال بود انواع قرصای ویتامینو دکتر برام نوشت اما قطع نشد ریزشم چندین تا شامپوی گیاهی استفاده کردم...به توصیه اطرافیان حنا و تخم مرغ محلی گذاشتم به سرم هر کاری بوده انجام دادم بازم دسته دسته موهام میریزه الان که ۲۳ سالمه کلافه شدم دیگه این همه مورو میبینم تو برسم میخام خودمو بکشم دیگه😭😭😭😭 کسی تجربه اینچنینی نداشته که خوب شده باشه؟

موهارو مدل پَر کوتاه کن اگ میخوای 

البته اگ بت میاد و برای تو پر نشون داد میشه

ی صلوات برا سلامتی امام زمانمون💖🥺🤝🏻 خدایا اینقدر ب من پول بده ک بتونم برا کل ایران ذرت مکزیکی بخرم😂🤝🏻حامله ای یا دلت ذرت مکزیکی میخواد حلالم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این قرص رو بگیر تا چند ماه استفاده بکن  حتما صد درصد نتیجه میده  ریزش مو  رو قطع میکنه..

فینااستراید1  شبی یک عدد

بدون  عوارض و ثابت شده 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2728

احتمالا pcoهستی چون بیشتر کلینیکی شده این خیلی از ازمایشا نشون نمیده ولی طرف علائم و داره باز به متخصص زنان مراجعه کن 

واسه موهاتم برو مزوتراپی prpتوی مزوتوراپی مستقیما پلاسمای خون خودت به ریشه مو تزریق میکنن و باعث تقویت موهات میشه به رشد مجددشم کمک میکنه برو پیش متخصص پوست و مو تعداد جلسه هایی مه لازمه بهت میگه

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗

حتما استرسی هستی ، چون استرس خودش باعث ریزش مو میشه و هرکاریم بکنی قطع نمیشه...

منم درگیر همین مشکل هستم هرکاری بگی کردم اما هیچ اثری نداشت. استرس ک نداشته باشم خوب میشد

زندگی زیباست، فقط از دور،خیلی دور،مثلا بیرون ازمرزایران😶