2733
2739

سلام ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه.

الان توی صرافی ها دلار ازاد هم به سختی پیدا میشه، با این شرایط به نظرتون به فکر گرفتن ارز مسافرتی باشم؟

و چطور میتونم اقدام کنم؟ میدونید توی سال جدید چه شرایطی داره و مقدارش چقدره؟

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بیش تر ۵ تا نمی تونید از کشور خارج کنید اونجا مبادله کنید

فکر میکنم متوجه منظور سوالم نشدی عزیزم، من مقدار و شرایط اخذ ارز مسافرتی توی سال جدید رو میخوام بدونم.

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
فکر میکنم متوجه منظور سوالم نشدی عزیزم، من مقدار و شرایط اخذ ارز مسافرتی توی سال جدید رو میخوام بدون ...

عزیزم باید برید بانک ملی قسمت ارزی اونجا بلیط هاتون چک می کنن و به هر کد ملی ۵۰۰دلار میدن فک کنم به نرخ ۴۳۰۰۰تومان بعد تو فرودگاه از گیت که رد شدید تحویل میگیرید

البته بعد از صدور بلیط یک هفته برای گرفتن ارز فرصت دارید

عزیزم باید برید بانک ملی قسمت ارزی اونجا بلیط هاتون چک می کنن و به هر کد ملی ۵۰۰دلار میدن فک کنم به ...

ممنون عزیزم

لطف کردی وقت گذاشتی، من فردا برم اقدام کنم تقریبا ۸ روز وقت دارم ، پس میشه.

بازم متشکرم بابت کمک مفیدت🌹

2738
عزیزم باید برید بانک ملی قسمت ارزی اونجا بلیط هاتون چک می کنن و به هر کد ملی ۵۰۰دلار میدن فک کنم به ...

اللن متوجه شدم که ۱ هفته بعد از صدور بلیط وقت داریم، اول فکر کردم یک هفته تا پرواز منظورتون بود🌷

هرسال یکبار میتونیم ارز مسافرتی بگیریم ، درسته؟ یعنی ۱۲ ماه گذشته باشه از آخرین بار؟ یا اینکه اگه مثلا برج ۹ سال ۴۰۱ گرفته باشیم الان که وارد ۴۰۲ شدیم میتونیم دوباره بگیرین؟

ممنونم عزیزم🌷❤

سلام عزیزم، تو تاپیکت دیدم همسرت دامپزشکن، ی سوال دارم🥺

ی گربه گهگاهی میاد حیاطمون غذا بهش میدم، دیروز دقت کردم دیدم چشماش یجوری شده و معذرت میخام اسهال هم هست میشه از همسرت بپرسی خطرناکه؟ نمیدونم واقعا باید چیکار کنم تو ی شهر کوچیکم هستم امکانات نیست

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
سلام عزیزم، تو تاپیکت دیدم همسرت دامپزشکن، ی سوال دارم🥺 ی گربه گهگاهی میاد حیاطمون غذا بهش میدم، د ...

اینم عکس چشماشه

https://s8.uupload.ir/files/20230428_155327_os.jpg

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
سلام عزیزم، تو تاپیکت دیدم همسرت دامپزشکن، ی سوال دارم🥺 ی گربه گهگاهی میاد حیاطمون غذا بهش میدم، د ...

سلام عزیزم

همسرم میگه اگه گربه ی خونگی خودتون بود که واکسینه شده بود ، جای نگرانی نیست ولی چون این بچه ، خیابونیه ممکنه برای شما هم خطرناک باشه.

دلیل اسهالشم تو مثبت ترین حالت میتونه تغییر یکباره ی غذاش باشه که ظرف یکی دوروز و با یک رژیم غذایی سبک و یا نهایتا پروبیوتیک برطرف میشه ولی احتمال زیادی هم داره که عفونت و یا اسهال انگلی باشه که خطرناکه و باید حتما دامپزشک از نزدیک ببینه و کارهای لازم انجام بشه.

الان اگه برات مقدوره حواست باشه اب در اختیارش باشه که دهیدراته نشه ، لز کلینیک یا پت شاپ ، براش پروبیوتیک بگیر و اگه نمیتونی یک قاشق ماست معمولی بده. احتمالا خودش اشتهایی واسه غذا خوردن نداشته باشه و اگه فردا گرسنش شد بهش یه مقدار سینه ی مرغ اب پز بده(حجمشم کم باشه).

و مراقب باش مدفوعش روی فرش و لباس و ... نباشه چون ممکنه سالمونلا یا بیماری های دیگه ای داشته باشه که واسه انسان هم خطرناکه.

امیدوارم حالش بزودی خوب بشه و مرسی که مراقبشی

سلام عزیزم همسرم میگه اگه گربه ی خونگی خودتون بود که واکسینه شده بود ، جای نگرانی نیست ولی چون این ...

مرسی عزیزم که جوابمو دادی واقعا خوشحال شدم  

باشه عزیزم اب براش میزارم ولی معمولا اب نمیخوره، 

اشتهاش که خوبه اتفاقا همش گرسنه س.

عکس رو همسرت دیدن؟ من نگران چشماشم هستم  

نه تو خونمون نمیاد تو حیاط میاد فقط، اونم معمولا ی جایی میشینه که محل رفت و امد خودمون نیست. اینجوری که خطری نداره؟ 

مرسی عزیزم که جوابمو دادی واقعا خوشحال شدم     باشه عزیزم اب براش میزارم ولی معمولا اب نم ...

نه اگه موهاشو مدفوعش روی لباستون ، فرشتون نباشه مشکلی نیست ولی حتما باید ببریدش دامپزشک باید یه سری ازمایشات انجام بده که علت اسهال مشخص بشه چون بعضی از انواع اسهال هم برای گربه و هم برای انسان خطرناکه مثل سالمونلا.

میگید اب نمیخوره ، خوب این خیلی بده و اون بچه دهیدراته میشه

درمورد چشمشم من متوجه نشدم مشکلش چیه و فقط تونستم تلفنی با همسرم صحبت کنم و شرح حال گربه رو بهش بدم.عکسشم ندیده همسرم، چون اینجا نیستن

توی چشمش انگاری ضربه خورده؟؟ ممکنه جای چنگ بقیه گربه ها باشه؟ اگه فکر میکنین دلیلش اینه ، من فردا که دوباره با همسرم صحبت کردم ، بهت میگم چه قطره ای باید براش تهیه کنین.

بازم ممنونم که مراقبشی دوست مهربانم

2706