2737
2734
عنوان

ازدواج با کسی که...

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 53 پست
عزیز بستگی به ذات وکلیت شخصیت طرف داره همینطور که تا حالا بیشمار مردانی رو دیدیم که زنشون شبیه فرشته ...

اون مردا ذاتشون خرابع.. ولی چهره زیبا بحثش جداس

خوشبختی ینی چ دور چ نزدیک....هنوز کسی باشد ک بی بهانه دوستت داشته باشد.. 💞💞m💞💞
من حس میکنم مثل هم هستیم اما اون همش میگه تو سرتری تو بهتری لیاقتت بیشتره☹ناراحت میشم واقعا☹

هیچوقت نگو بهش که اشتباه می‌کنی لبخند بزن و تو آغوشت بگیر وبهش بگو عزیزم تو عاشقی این چیزا اهمیتی نداره تو عشق برتری ای وجودنداره ودیگه اینطوری نگو  ولی هیچوقت بهش فکری که خودت درموردخودت می‌کنی به زبون نیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچوقت نگو بهش که اشتباه می‌کنی لبخند بزن و تو آغوشت بگیر وبهش بگو عزیزم تو عاشقی این چیزا اهمیتی ند ...

چشممممممم😘مثلا بهش میگم اینطوری نگو توهم قشنگی

واقعا زشت نیس به خاطر مشکلاتش اعتماد به نفسش ضعیف شده خیلی

خدایا شکرت❤🥺

عزیزم با وضع مالی مشکل ندارم ولی شوهرم من تو مردای اطرافم زیباتره هم خودش اذیت می‌کرد از اول هم خونوادش .اگه برگردم زنش نمیشم میرم زن یه مرد زشت میشم که حداقل بزارم روسری حلوا حلوام کنه بخدا 

والابنا به تجربه شخصیم آدم ها هرچی سطحشون پایین تر بوده ادعاشون بالاتر بوده پس ترجیح میدم اگرم کسی ا ...

حرف دل من هر کی سطح پایین تره جاروجنجال وادعاش بالاتره چشم ودل سیری خیلی بساز ترن جنگ سر هر چی راه نمیندازن

عزیزم با وضع مالی مشکل ندارم ولی شوهرم من تو مردای اطرافم زیباتره هم خودش اذیت می‌کرد از اول هم خونو ...

والا مردای زشت حلوا حلوا نمیکنن که هیچ تازه لعنتی ها خیلی هم ادعا دارن و دائم درحال تخریب طرف مقابلن

2740