2726
عنوان

ازدواج با کسی که...

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 53 پست
والابنا به تجربه شخصیم آدم ها هرچی سطحشون پایین تر بوده ادعاشون بالاتر بوده پس ترجیح میدم اگرم کسی ا ...

درسته عزیزم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج فاکتورهای مختلفی داره معمولا هر آدمی کسی انتخاب میکنه که در چند فاکتور ازش سرتر باشه  م ...

ممنون جانم..خوشبخت شین

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2728
دور برمیدارن زن باید سر ترباشه حداقل از نظرقیافه

والا ما هرچی مرد دیدیم از زنش بهتر بوده زندگیش هم بهتر بوده چه زنایی بودن که فوق العاده از شوهرشون بهتر بودن ولی هرروز مرد تو سرشون می‌زده 

خانوما دور برنمیدارن بعدا پشیمون نمیشن از انتخابشون؟؟

ن دیگه اونقد بد باشه ک پشیمون شپ ولی خودشون باید قشنگ تر باشن وگرنه اون مرد زیبا رو نمیشه گرفت تو خیابون 

خوشبختی ینی چ دور چ نزدیک....هنوز کسی باشد ک بی بهانه دوستت داشته باشد.. 💞💞m💞💞
چرا

هم سطح باشن بهتره قطعا.شخصا دوست ندارم با مردی که ظاهر نامناسب و پایین تر از خودم داره ازدواج کنم.از لحاظ مالی هم بستگی داره تفاوت چقدر باشه.ازدواج فقط دو نفر نیستتن خانواده ها هم هستن.نمیتونم مثال بزنم شاید به کسی بربخوره 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
والا ما هرچی مرد دیدیم از زنش بهتر بوده زندگیش هم بهتر بوده چه زنایی بودن که فوق العاده از شوهرشون ب ...

اره منم اینارو دیدم ولی مرد با صدتا دختر بوده چون زیبا بوده

البته تا یه حدی نه اونقدر که تفاوت زیاد باشه که از بیرون باعث بهم خوردن زندگی بشه ضمننا ما گاهی اوقات فکر میکنیم که طرف همه جوره از ما بهتره قطعا ماهم یه چیزایی داریم که خودمون نمیبینیم

درسته چون همسر خودشو با بقیه دخترا مقایسه میکنه خصوصا که الان همه انقد به چهره و اندامشون اهمیت میدن مثل بلاگرا

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

عزیز بستگی به ذات وکلیت شخصیت طرف داره همینطور که تا حالا بیشمار مردانی رو دیدیم که زنشون شبیه فرشته هاست ولی با صدتا زن دیگه هم هستن

درسته چون همسر خودشو با بقیه دخترا مقایسه میکنه خصوصا که الان همه انقد به چهره و اندامشون اهمیت میدن ...

دقیقاااا ببین شوهر خواهرشوهرم خیلی زیباس همه تو کفش موندن  زنش عذاب میکشه خداروشکر شوهر من زشته.. من قشنگم یکم 🤦‍♀️🤦‍♀️😂🤣

دقیقاااا ببین شوهر خواهرشوهرم خیلی زیباس همه تو کفش موندن  زنش عذاب میکشه خداروشکر شوهر من زشته ...

خوشبخت باشین عزیزم 😂🤭🤭❤

2706