2737
2734

منی ک با 18 سال سن 50 تایی دارم تو موهام در واقعیت

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فکرت درگیره و ناراحتی و یه موضوعی از نظر ذهنی خیلی درگیرت کرده

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
منم خواب دیدم لب پنجره نشستم موهام بلنده همش تو خیابون اویزونن مامانمم شونه میکشه

فکر و ذهنت و رها می‌کنی و فکرافی منفی و مامانت از ذهنت دور میندازه و به افکارت سر و سامون میده

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
فکر و ذهنت و رها می‌کنی و فکرافی منفی و مامانت از ذهنت دور میندازه و به افکارت سر و سامون میده

اره قربون مامانم بشم تنها تکیه گاهمه که تو این دنیا دارم خدا سایه هیچ مادری از سر فرزنداش کم نکنه

زندگی زیباست اماعادلانه نیس
اره قربون مامانم بشم تنها تکیه گاهمه که تو این دنیا دارم خدا سایه هیچ مادری از سر فرزنداش کم نکنه

خدا نگهش داره واستون