2733
2739
گفتم بندازم گردنم با زنجیر الکی.آخرش در حسرت طلا میمیرم.قبلا 100گرم داشتم گرمی 138فروختم واسه خونه و ...

دقیقا اوضاع منم همینه

۱۵۰ گرم داشتم دوسال ونیم پیش فروختم

الان هیچی به هیچی

یه کم پول دارم نمیدونم برم واسه خرید یا صبر کنم

بخدا نمیدونم چرا اینقد پول بی ارزشمیشه هر دقیقه

[[[توکه مَجازی لاتی ،یه ساله بسته بگیر🫵😂( مهدیار)]👇 مُعافه اعصاب روان ،حوصله بحثم ندارم* من خطرناک نیستم اگه بعضیا نَخارن( نخارید دیگه ناموسا)**👈ببین بی ادبی کنی ما مُخِمون نمیکشه👉***من درمقابل سسشعر گفتناتونم هیچ دفاعی نمیکردم ازخودم ولی الانم دفاعی درکار نیس فقط حمله میکنم کلا حال کردم اَرنجو هجومی ببندم ،سه پنج دو بازی کنم...اینم بذار جیبت ترش کردی خوبه برات🍭
آره طلافروشا طلای دست دوم هم باشه باسود 7درصد میگیرن که میشه 3م وخورده ای اول هفته که 2و580 بود ...

اره اینم حتما با سودش به من گفت.چون بهش گفتم بی اجرت یا دست دوم می‌خوام.ولی مشخص بود کسی خیلی وقته طلا نخریده گفت هر کدوم بخوای بی اجرت بهت میدم.

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخر باز بالاتر میره دقیقا یه بیست روز پیش بهترین وقت خرید بود 

یعنی توی هفته جاری برم واسه خرید؟

[[[توکه مَجازی لاتی ،یه ساله بسته بگیر🫵😂( مهدیار)]👇 مُعافه اعصاب روان ،حوصله بحثم ندارم* من خطرناک نیستم اگه بعضیا نَخارن( نخارید دیگه ناموسا)**👈ببین بی ادبی کنی ما مُخِمون نمیکشه👉***من درمقابل سسشعر گفتناتونم هیچ دفاعی نمیکردم ازخودم ولی الانم دفاعی درکار نیس فقط حمله میکنم کلا حال کردم اَرنجو هجومی ببندم ،سه پنج دو بازی کنم...اینم بذار جیبت ترش کردی خوبه برات🍭
2731
دقیقا اوضاع منم همینه ۱۵۰ گرم داشتم دوسال ونیم پیش فروختم الان هیچی به هیچی یه کم پول دارم نمیدون ...

آره کشک بخری بزاری تو خونه خیلی به نفع آدمه تا پول تو حساب.هر لحظه هم بدتر میشه.والا قبلا با پول عیدیمون یادم میاد طلا میخریدیم

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
آره کشک بخری بزاری تو خونه خیلی به نفع آدمه تا پول تو حساب.هر لحظه هم بدتر میشه.والا قبلا با پول عید ...

درسته حرفت

توی همین دوسه ساله اوضاع اینقد به هم ریخته

وگرنه قبل از اونم همه چی گرون میشد ولی نه اینقد باسرعت نور

کلا ماها که توی خاورمیانه دنیا میایم باید همش چشممون به امریکا واروپای گور به گوری باشه و همه زندگی و ارزش پولمون براساس دلار بالا پایین بشه

😪

باز تصمیمش با خودته ولی قصد خرید داری دیگه عقب ننداز اگه برات مقدوره طلای دست دوم بگیر بهتره به نسبت ...

برم طلا فروشی بگم طلای دست دوم میخوام دارن؟

حالا شما خودتون اینکاره هستی وواردی به بازار

مثلا یه تک پوش بخوام بخرم دست دو توی مغازه گیرم میاد؟

2740
اره اینم حتما با سودش به من گفت.چون بهش گفتم بی اجرت یا دست دوم می‌خوام.ولی مشخص بود کسی خیلی وقته ط ...

بله دیگه  مگه دیونه هستن همون نرخ تابلو حساب کنن باید یه سودی ازش ببرن البته بستگی به انصافشونم داره

من یه طلافروشی کارگاهی رفتم همه طلاهاشو گفت 7درصد 

بعد چندتا چیز قیمت کردم واین پسره رفت بجاش یه مرد دیگه اومد باز همونا رو قیمت کردم درحد یه میلیون کمتر قیمت رو گفت

یعنی دوتا دستبند که قبلی 17م ویه دستبند رو20 وخورده ای قیمت کرد اون نفر دومی دستبندا رو یکیشو 16 م ویکیشو 19 میلیون قیمت کرد (توهمون مغازه) 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
برم طلا فروشی بگم طلای دست دوم میخوام دارن؟ حالا شما خودتون اینکاره هستی وواردی به بازار مثلا یه ت ...

باید بگردی بعضی از طلا فروشیها نمیفروشن ولی تو دیوار شهرتون بگرد معمولا میزارن برای فروش برید یه طلا فروشی مطمئن معامله ش کنید این خیلی به صرفه ست خیلی

باید بگردی بعضی از طلا فروشیها نمیفروشن ولی تو دیوار شهرتون بگرد معمولا میزارن برای فروش برید یه طلا ...

یه دنیا ممنون ازاینکه وقت گذاشتی وراهنمایی کردی♥️🩷