2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طلا لحظه ای دیروز غروب ۲۸۰۰بود صبحش ۲۶۰۰

والا ی جوری میگه انگار پدرم رئیس صنف زرگراس.من دیروز رفتم 3میلیون و سی بود

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
آرع واقعا.منم 1300داشتم گفتم ی پلاک چند سوتی بخرم ولی هیچی نمی‌کرد.گفتم ب درک طلا مال ماها نیست

سکه کادویی الیزابت بخر. از ۲۰۰ تومن هست تا قیمت بیشتر. من یه ۵۰۰ سوتی چند وقت پیش گرفتم ۹۵۰

2738
چه گرون تو سایت که یه چیز دیگه زده

منم به همین خاطر رفتم ولی مغازه گفت سه و سی.گفتم شاید این گرون میده چند جا پرسیدم همین یود

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
سکه کادویی الیزابت بخر. از ۲۰۰ تومن هست تا قیمت بیشتر. من یه ۵۰۰ سوتی چند وقت پیش گرفتم ۹۵۰

گفتم بندازم گردنم با زنجیر الکی.آخرش در حسرت طلا میمیرم.قبلا 100گرم داشتم گرمی 138فروختم واسه خونه ولی مثل فیلم برادران لیلا تا من فروختم ترامپ گور به گور ی کاری رو نکرد هم طلا گرون شد هم خونه‌‌.پولم موند تو حساب الکی خرج شد

بله خودمون طلا فروشی داریم تا سه تومن نرفته این مدت

دست نگه دارم میاد پایین یا برم بخرم؟ 

خواهشا راهنمایی کن

تحلیلت چیه

یه مقدار پول دارم میترسم بی ارزش تر بشه

خسته م دیگه

[[[توکه مَجازی لاتی ،یه ساله بسته بگیر🫵😂( مهدیار)]👇 مُعافه اعصاب روان ،حوصله بحثم ندارم* من خطرناک نیستم اگه بعضیا نَخارن( نخارید دیگه ناموسا)**👈ببین بی ادبی کنی ما مُخِمون نمیکشه👉***من درمقابل سسشعر گفتناتونم هیچ دفاعی نمیکردم ازخودم ولی الانم دفاعی درکار نیس فقط حمله میکنم کلا حال کردم اَرنجو هجومی ببندم ،سه پنج دو بازی کنم...اینم بذار جیبت ترش کردی خوبه برات🍭
والا دیروز خواستم ی پلاک کوچولو بخرم در حد  چند سوت.گفتم بی اجرت .چند تا مغازه هم رفتم پایه 3می ...

آره طلافروشا طلای دست دوم هم باشه باسود 7درصد میگیرن که میشه 3م وخورده ای

اول هفته که 2و580 بود من طلا خریدم گرمی 3م 300 وخورده ای حساب کرده بود برام 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من مثلا برا دخترم خاستم طلا بخرم خریدم یکبار۲۳۰۰گرفتم رفت ۳تومن بعد باز امد۱۹۰۰تو یک ماه ناراحت و خوشحال نشدم چون برااینده ش خریده بودم اگه طلا مصرفیه بخر 

من خودم پیج هایی دنبال میکنم گفتن تا۱۶۰۰میاد پایین هرچی نشستم نیامد رفتم خریدم گفتم برااینده س

من خودم مجردی فاکتور طلا دارم رونرخ۲۸هزارتومن رو نرخ۱۰۰هزارتومن مال۱۰۰سال پیش نیستما مثلا۱۰۰تومن برا۹۵هست

2706