2733
2739

پولاتو بده من

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید از روانشناس کمک بگیری. افراد عادی ممکنه فقط چیزایی مثل نون و گوشت و ویتز ، سیب زمینی و ... رو مجبور شن هر هفته بخرن. اما خرید پوشاک و ... هر چند ماه یکبار باشه. 

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 
2738
😂😂😂😂😂نامرد 

😂😂والا تا سه سالم میتونه  خرید نکنه  دارم  بهش کمک میکنم  خوب

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم

خواستن توانستن هست ببین من مجردی چقد خرید میکردم ک الان 3 سال و نیمه ازدواج کردم تو خونه ای هنوز ی چمدون نپوشیده دارم فک کن 3 تا کارتن شاید50 تا کیف تو پلاستیکاش دارم 

ولی الان اینقد خوب شدم دائم دارم طلا و زمین و چیزای با ارزشتر پولمومیدم

بیکاری سه ماه ادامه بدی مگه؟تو که زیاد خرید میکردی که ده روز برات زیاده اگ سه ماه خرید نکنی قطعا افسرده میشی بخر کم کم خریدات کم کن نه یهو قطع کنی  

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
خیلی خوبه والا کمد کیف کفش من دیگه جا نداده همه هم نو نو 

ببین ی چیزی میشنویا من اونروز داشتم جمع میکردم کمدارو ی دفعه دیدم میخنده میگه دمت گرم پوشک و لباس بچه م داشتی ولی خدایی این کیف مدرسه برای کلاس اولشم داشتی خیلی باحالی😂😂😂

آخه همش به عروسمون میگم دیگه لباس الکی پلکی نخر پولهاتو جمع کن یه چیز خوب بخر می‌خوام خودمم همینجوری ...

هر کسی یجوری با زندگیش حال می‌کنه‌ . اونو ول کن‌. تو برا خودتم نسخه اشتباه پیچیدی عزیز. خرج نکردن یه چیزه مدیریت مالی یه چیز دیگه س

2706