2733
2739
هیچی باهاش همدل نیستی اون بهتر میفهمه فقط موندم به شوهرم بگم نگم

والا منم الان فهمیدم

حسم میگه تو دوس داری یکی مثل دوستای دخترت باشه یعنی همچیییی بیاد بگه سریع در حالی که همسرت اگرم اینطور بود تو بخاطر قضاوت هات و گاها تیکه و حرفایی که بهش زدی سردش کردی و اجازه دادی خواهرررررشوهر بدجنست بهت حرف بزنه

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای کاش میگفتم  چرا خفه شده بودم نمیدونم

عب نداره بزار رو حساب اینکه خدا خاسته ته دل اینا رو بفهمی و حواستو جم کنی که با کیا طرفی ..بهتر اتفاقا خوب گذاشتی خودشو خالی کنه و ته بوگندشو نشونت داده.

🌻🌻کاش میشد زندگی رو جدی نگرفت 
والا منم الان فهمیدم حسم میگه تو دوس داری یکی مثل دوستای دخترت باشه یعنی همچیییی بیاد بگه سریع در ح ...

الان من هرچی هم بگم شوهرم طرف اونه 

ولی از ترس نمیتونم بگم که بدتر میشه میگ چرا رقتی راست و دروغ کردی 

2731
عب نداره بزار رو حساب اینکه خدا خاسته ته دل اینا رو بفهمی و حواستو جم کنی که با کیا طرفی ..بهتر اتفا ...

خیلی چیزا فهمیدم

فهمیدم هرچی مادر شو هرم بفهمه مستقیم تو دست دخترش میکنه اونم تو دست شوهرش

اینا رو دیروز فهمیدم

شوهرم بفهمه خیلی ناراحت میشه من زنگ زدم مثلا رمزی بپرسم بعدش رشته کار از دستم رفت😭 همش بهم میگفت ...

حالا اروم باش... سری بعد از شک و تردید کاری نکن... و یکپچیزی تحت هیچ شرایطی نگذار اختلافات و بحث و دعواتون رو حتی مادرت بفهمه خانواده شوهر ک جا خود داره... میترسم بری ب خواهرشت تم دیدی گله کنی ک چرااینارو گفتی بدتر بیاره بزار کف دست شوهرت ک زنت زنگم زده... شوهرت بفهمه حق داره ناراحت بشه چون بهش اعتماد نداشتی... حالا هم خودتو کنترل کن  اروم باش حواست به ازین ب بعدت باشه

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
خیلی چیزا فهمیدم فهمیدم هرچی مادر شو هرم بفهمه مستقیم تو دست دخترش میکنه اونم تو دست شوهرش اینا رو ...

تو و همسرت کم سن سالید؟!!!

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است
2738
الان من هرچی هم بگم شوهرم طرف اونه  ولی از ترس نمیتونم بگم که بدتر میشه میگ چرا رقتی راست و در ...

گفتم که هیچی نگو خواهر هیچی اصلا هم نزن که بو گندش بلند میشه فقط اگه حرفش زد بگو خواستم اگه خوردن خوب بوده ما هم بگیریم که گفت نبردی و تمام ..موضوع مهمی نبوده منم یادم رفت  دیگه ...

🌻🌻کاش میشد زندگی رو جدی نگرفت 
اشتباه کردم الان مغزم داره سوت میزنه فقط

خوب الان پاشو اول صبحونه بخور یه ژلوفن بخور 

بعد 

دو تا مورد هست 

یا میگه به شوهرت 

یا نمیگه به شوهرت 

برای هر دو مورد باید اماده بشی 

اگه اومد با توپ پر چی بگی 

اگه هم نگفت باید چه جوری رفتار کنی و درست کنی این کارت رو که جلو خواهره بی اهمیت جلوه کنه این موضوع و نگه دیگه 

در ضمن خواهشا لطفا حتی دعوا دارید جنگ دارید دشمن شاد نکن خودتو 

جلوی خانواده ش جوری باش که انگار شوهرت عبید شماست بدون شما میمیره دورازجون 

میدونی چقدر موثر هست احترامت میره بالا دیگه به خودشون حق دخالت نمیدن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خوب الان پاشو اول صبحونه بخور یه ژلوفن بخور  بعد  دو تا مورد هست  یا میگه به شوهرت ...

خیلی اعصابم خرده خیلی 

الان دارم فقط میسوزم

چه کار بدی کردم نباید زنگ میزدم 

آتو دادم دستشون 

آبروم که کلا پیششون رفته اینم یکی دیگ😞

زیاد ناراحتش نباش

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2706