2733
2734
عنوان

جواب این آدم رو چی باید داد؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 374677 بازدید | 648 پست
تازه خیلی چیزها رو نگفتم توی پیام ها.این ها یک هزارم درصدشه💔 تاپیک های قبلیم رو بخون. اون تاپیک ک ...

میرم میخونم عزیزم 

واقعا نمیفهمم چجوری یه نفر تو رو انقد داغون کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی ب قاطعيت بهت بگم جوری خدا میزنه پس کلش که تا عمر داره فراموش نخواهد کرددددد و این که  زمین گرده و کائنات جوابشو میدن نگران هیچی نباش راه خودتو ک قبلا ادامه دادی مثل باشگاه و ... ادامه بده ولی قبلش بنظرم برو مشاوره گ روحیت خوب بشه و ب هیچی فکر نکن جز اهداف قبلیت ،خدا بزنه ب کمرش احمق (ببخشیدا چون واقعا آدم نفهمی بوده )

دلمو شکوندی خدا من ک هدیه قشنگتو دوس داشتم چرا آخه 😔
2738

رهاش کن بره.

فقط و فقط بخودت اهمیت بده.

سنت جوری هست که پر از احساسی .کنترلش کن و بخودت بیا و ازش دوری کن و اصلن بهش فکر نکن.

چون  ارزش اینو نداره ک حتی یه لحظه هم بهش فکر کنی

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

چرا نمیفرستیش بره ب درک واقعا این آدم لیاقت نداره چیه این چسبیدی بش داری شرایططو توضیح میدی ازت خواهش میکنم دیگ باهاش ارتباط نگیر،،،میدونی چند نفر تو این کشور دلشون میخواد پزشک بشن ونمیتونن بعد تو انصراف دادی؟؟؟!!!بخدا ی روزی از این بلاهای ک خودت سر خودت آوردی پشیمون میشی بنظرم ظلمی ک تو در حق خودت کردی خیلی خیلی بیشتر از اون آدمه دست بردار فقط بخاطر خودت،،بازم سر پا شو درستو ادامه بده تا بشی ی آدم موفق ک اون آدم بفهمه هیچ ارزشی واست نداشته

2706