2733
2734

وقتی خدا میگه این کار رو بکن اون کار رو نکن ما که مخلوق خودشیم و همین عقلی هم که داریم خودش بهمون داده کلی بهونه میاریم که شونه خالی کنیم... اما علم که یه چیزی رو بگه تسلیم میشیم... علمی که مخلوق خود خداست... کاش چشم بسته به خدا بگیم چشم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
وقتی خدا میگه این کار رو بکن اون کار رو نکن ما که مخلوق خودشیم و همین عقلی هم که داریم خودش بهمون دا ...

چشم بسته میگیم چشم ولی بعضیا میگن باید دلیل علمی باشه برا اونا گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم بسته میگیم چشم ولی بعضیا میگن باید دلیل علمی باشه برا اونا گفتم

میدونم عزیزم... منم منظورم کلی بود اکثر اطرافیانمون اینطور شدن متاسفانه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2731
میدونم عزیزم... منم منظورم کلی بود اکثر اطرافیانمون اینطور شدن متاسفانه

و البته منظورم خودم هم بودم... خودم و امثال خودم... هر کسی به یه طریقی... حالا یکی به روزه میگه چشم اما تو غیبت پاش میلرزه و توجیه میکنه... 

کلی منظورم بود

وا چشم بسته چیه دیگه بهتره بیشتر فکر کنید

شاید لازم باشه شما فکر کنید... 

خدای من اونقدر حکیم و داناست که هر چی بگه ان شاءالله میگم چشم... دنبال چرایی اش نمیرم... این اصله. 

شاید لازم باشه شما فکر کنید...  خدا من اونقدر حکیم و داناست که هر چی بگه ان شاءالله میگم چشم.. ...

خوب عزیزم اینکه شما میگی چشم بسته قبول کنیم بدون تحقیق 

یعنی اینکه یکی ی لیوان پر اسید بده دستت بدون سوال بخوری 

2740
خوب عزیزم اینکه شما میگی چشم بسته قبول کنیم بدون تحقیق  یعنی اینکه یکی ی لیوان پر اسید بده دست ...

خدای من چیزی که برام ضرر داشته باشه بهم نمیده و منو توی اون مسیر قرار نمیده... شما خدا رو اینحوری میشناسین؟ لیوان اسید؟ 

حضرت ابراهیم علیه السلام رو مینداختن تو اتش... یکی از ملایک فکر کنم بهش گفت که خواسته ای نداری به خدا بگم... گفت خدا خودش منو می بینه... 

خوب عزیزم اینکه شما میگی چشم بسته قبول کنیم بدون تحقیق  یعنی اینکه یکی ی لیوان پر اسید بده دست ...

ضمن اینکه من گفتم حکم خدا رو چشم بسته قبول کنیم نه حرف یه فرد دیگه رو که کامل نیست و امکان اشتباه داره... 

خدا و رسولانش هر چی بگن من چشم بسته میگم چشم میگم...تصمیمم بر این بوده و خواهد بود... حالا اگه انسان لغرشی میکنه خداوند غفار الذنوبه. 

خدای من چیزی که برام ضرر داشته باشه بهم نمیده و منو توی اون مسیر قرار نمیده... شما خدا رو اینحوری می ...

شما از کجا مطمعنی قرآن تحریف نشده؟

فرض بگیریم ک حاکم مکه قدرت داشته دستور داده بنویسنش 

میتونی منو قانع کنی با دلیل جدا از احساسات

شما از کجا مطمعنی قرآن تحریف نشده؟ فرض بگیریم ک حاکم مکه قدرت داشته دستور داده بنویسنش  میتون ...

واقعا دنبال جواب سوال تون هستین؟ یا سوال های مکرر که هر چند جواب رو قانع کننده بدونین اما نخواین قبول کنین... که صرفا با حرف من مخالفت کنین؟ 

اگه دنبال جواب هستین... من در حد دانش خودم پاسخگو هستم.. بلد هم نباشم میپرسم واستون... 

اما خواهشی که دارم اینه که توی تاپیک خودتون بهم پیام بدین که جواب بدم... 

نمیخوام این تاپیک با حضور افراد دیگه و البته مخالف تعطیل بشه و من ذره ای تو تعطیل شدنش نقش داشته باشم... 

شاید این تاپیک برای کسی مفید باشه.