2737
2739
احساس میکنم از همین چند روزو یواش یواش دارم عادت میکنم

باید حرف بزنی عزیزمممم 

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
احساس میکنم از همین چند روزو یواش یواش دارم عادت میکنم

عزیزم بعد از هفت سال زندگی مشترك تازه قلق همدیگه دستتون میاد 

الان دو تا شخصیت جدا تازه رفتین زیر یه سقف 

همه کدورت ها و این رفتارها عادیه 

سخت نگیر 

گذر زمان کاری میکنه که اخلاق هم دستتون میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره چیزایی که ازش میخوای رو با اس ام اس حتی وقتی یه اطاق دیگه هستی بزنی. جو آرومتر میشه. ضمنا با ...

کاترینا جان اونم دقیقا اولاش هی بهم گوشزد میکرد که قهر نکن حرفتو بزن دلیل ناراحتیت چیه ساکت نشو بگو ولی من... لال میشم اونم که اینبار اینجوری شد دیگه نه گف و نه پرسید

عزیزم بعد از هفت سال زندگی مشترك تازه قلق همدیگه دستتون میاد  الان دو تا شخصیت جدا تازه رفتین ...

آره واقعا گلم همینی که گفتی هست اون خیلی خیلی بلده منو میشناسه اخلاقمو خودمو ولی من با اینکه یه سالی میشه هنوز قلقشو نتونستم پیدا کنم

2731
دقیقا من‌ و شوهرمم همین شکلی بودیم سالهای اول ازدواج  قبلا یادمه بیخود و بی دلیل باهام قهر و ب ...

ما هم جفت برعکس شماییم شوعرم آروم مهربونه و اصلا اهل قهرو کینه نیست ولی من اگه واقعا از رفتار یا حرفش برنجم در جا قهر میکنم دست خودم نیس واقعا حساسم دلم زود میشکنه

کنار هم نیستید؟! ازت دلیل رفتارت رو نپرسید؟! یا بخواد حرف بزنه؟ 

نه من خونه مامانم هستم اومدم مهمونی اونم خونه مادر خودشه قبلا میپرسید ولی الان نه آخه منم دلم نمیاد پاپیش بزارم میخام اون بدونه پاپیش بزاره بگه اونم که نه زنگی نه پیامی هیچی کلا این چند روزی مثه غریبه شدیم🤦🏻‍♀️

2740
کاترینا جان اونم دقیقا اولاش هی بهم گوشزد میکرد که قهر نکن حرفتو بزن دلیل ناراحتیت چیه ساکت نشو بگو ...

یه سری اخلاقی که ما قبل از ازدواج داریم باید بعد از ازدواج بهترش کنیم یا متعادلش کنیم.

مثلا اگه سر هر کسی کینه داری و قهر میکنی

اما با همسر نباید اینطوری باشی و حرف بزنید و سکوت نباشه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
نه من خونه مامانم هستم اومدم مهمونی اونم خونه مادر خودشه قبلا میپرسید ولی الان نه آخه منم دلم نمیاد ...

متاسفانه قهر و کم محلی اگر طولانی بشه برای آقایون عادی میشه و اقدامی نمی‌کنند 

اگر با پیام صحبت میکنه و میشه حرف زد اره منطقی دلیل ناراحتیت رو بگو و بگو توقع و خواستت چیه 

ولی اگر مث همسر من اصلا پیام رو جواب هم نمیده گاهی یا یه کلمه میگه حله بزار رو در رو صحبت کن

نه من خونه مامانم هستم اومدم مهمونی اونم خونه مادر خودشه قبلا میپرسید ولی الان نه آخه منم دلم نمیاد ...

شما پیش قدم شو. نذار کشدار بشه

یه سری اخلاقی که ما قبل از ازدواج داریم باید بعد از ازدواج بهترش کنیم یا متعادلش کنیم. مثلا من خاکش ...

خوشبحالتون آره واقعا این اخلاق مزخرف منم از خونه پدریم مونده سرم باید ترکش کنم خیلی بده هم خودمو هم عذابم میده هم اونو آخه اون اصلا اهل قهرو این چیزا نیس اون دوس داره حرف بزنیم حل شه اونم قبلا اینطور الان ولی اصلا این چند روزی مثه غریبه بودیم

خوشبحالتون آره واقعا این اخلاق مزخرف منم از خونه پدریم مونده سرم باید ترکش کنم خیلی بده هم خودمو هم ...

منم دیدم همسرم این اخلاق خوب رو داره.

گفتم چرا خراب کن این اخلاقش رو. درواقع ازش یاد گرفتم.

کشدار نشه بهتره. ان شاءالله درست میشه.

پیشقدم شو اما چند روز دیگه ناراحتی از این موضوع رو بگو.

حتما درست میشه

متاسفانه قهر و کم محلی اگر طولانی بشه برای آقایون عادی میشه و اقدامی نمی‌کنند  اگر با پیام صحب ...

آره عزیزم واقعا اونجور که گفتی شده اونقد بی محلی کردم و نحرفیدم باش که عادی شده براش قبلا ها حتما یه اقدامی میکرد ولی تازگیا نه 

آره صدرصد جواب میده ولی سرد🙁خب چی بگم تو اس بهش چطور سر حرفو باز کنم بگم که کوتاهو مختصر باشه نمیخام طولش بدم این وقت شب

منم دیدم همسرم این اخلاق خوب رو داره. گفتم چرا خراب کن این اخلاقش رو. درواقع ازش یاد گرفتم. کشدار ...

انشاالله گلم ولی کاترینا جان اون قسمت از حرفتو گرفتم که ناراحتیمو بیان میکنم بهش رو در رو خب ولی نمیدونم چجوری پیشقدم شم الان چی بگم تو اس بهش موندم🤷🏻‍♀️

2706