2733
2734
چطور قراره بفهمه مشكل شما چيه؟

ای کاش مشکل من بودم ولی اونه بیخودو بی جهت نه آزارش میدم نه بدی میکنم کلا اولویتم احترامو مهربونیه ولی چند روز قبل سر شام پختن باهام بحث کرد بعد تموم شدن بحث شام هم شبش حرف زشتی بهم زد که بهم برخورد واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره چیزایی که ازش میخوای رو با اس ام اس حتی وقتی یه اطاق دیگه هستی بزنی. جو آرومتر میشه.

ضمنا با حرف نزدن هیچی درست نمیشه.

شاید سریال خانه سبز رو دیده باشید خسرو شکیبایی همیشه از زنش میخواست هر چقدرم ناراحته اما قهر نکنن و حرف بزنن.

بهتره تا اول زندگی هستید این قهر و حرف نزدن باب نشه تو زندگیتون و مدیریتش کنی

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2728
ای کاش مشکل من بودم ولی اونه بیخودو بی جهت نه آزارش میدم نه بدی میکنم کلا اولویتم احترامو مهربونیه و ...

نفهميدين من چي گفتم!

عرض كرزم با سكوت شما چظور بفهمه چرا دلخوريدد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزمم بعدا میفهمی مرد ها کنایه و این چیزا رو درک نمیکنند حالا سر وقتش وقتی گل و بلبلید بگو میخواهم ...

ای خواهر نگو واقعا این چند روزو چی میکشم خدا میدونه توی دلم

نه سکوت بدتره،الان که خودش هی پا پی میشه برای آشتی تو کاری نکن تل براش عادی بشه قهر بودن و ....، بهش نقطه ضعف نشون نده که بعد هر وقت خواست ازت دور باشه همون رفتارش رو تکرار کنه، وقتی میاد میشنه پیشت و ...، بهش بگو دوست دارم وقتی مشکلی بینمون هست اول با هم حرف بزنیم و برطرفش کنیم تا دیگه تکرار نشه و بعد با آرامش مشکلت بهش بگو و ازش بخواه که تکرار نکه، بگو که چقدر آذین میشی و این تو طول زمان گن کم باعث کم شدن علاقه و دوری میشه و ....، انشالله که زودتر مشکلت حل شه

2738
ای خواهر نگو واقعا این چند روزو چی میکشم خدا میدونه توی دلم

دو سال اول همینه خخخ عادت میکنید  

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
باید قلق همسرت و پیدا کنی همسر من باشه اصلا تاثیری روش نمیذاره و بدتر رابطمون هم سرد میشه و کلا همه ...

اونم چند روزه مثه خودم رفتار میکنه قبلا یه سلامی بهم میداد وقتی از سرکار میومد الان دیگه نه کلا مثه خودم ساکت شده انگار زبون نداره

اونم چند روزه مثه خودم رفتار میکنه قبلا یه سلامی بهم میداد وقتی از سرکار میومد الان دیگه نه کلا مثه ...

عزیزم قهر کردن باعث میشه اقتدار مرد بره زیر سوال و این چیزی رو درست نمیکنه اگر میخواهی گاهی بهش بگی ناراحتی یکم از بگو و بخندات کم کن و یکم سرد تر برخورد کرد و وقتی دلیلش و پرسید کوتاه و با ارامش توضیح بده و سریع بحث تموم کن بزار تو به عنوان یه خانم فهمیده تو اوج بحث و تموم کنی بعدم اگر معذرت خواهی کرد بپذیر و عادی رفتار کن تا هم رابطه سرد نشه هم بفهمه اشتباهش رو هم شما به عنوان یه خانم فهمیده و متین شناخته بشید 

اونم چند روزه مثه خودم رفتار میکنه قبلا یه سلامی بهم میداد وقتی از سرکار میومد الان دیگه نه کلا مثه ...

دقیقا من‌ و شوهرمم همین شکلی بودیم سالهای اول ازدواج 

قبلا یادمه بیخود و بی دلیل باهام قهر و بی محلی میکرد

یبار که سرکار بود هی با خودم حرف زدم گفتم خوش رو باشم وقتی در رو باز کردم و فلان تا هرچی هم که بوده بشوره ببره

درو باز کردم دیدم اصلا نگام نکرد چه برسه به سلام!!!! 

خیلی دلم شکست و گریه کردم و..... اما گذشت و کوتاه اومدم 

الان خیلی بهتر شده، منم یخورده سختگیر شدم الان اگه سر یچیز الکی یا بی دلیل قهر کنه میپرم بهش و کلی چیز بارش میکنم، اونم میگه چیزیم نیس و فلان. مهلت بهش میدم اگه اخلاقشو درست کرد که هیچ، اگه نکرد همچین بی محلی بهش میکنم که به غلط کردن بیوفته🥲😂

2706