2733
2734
عزیزم من در این زمینه آگاهی ندارم ولی واست دعا میکنم که این دفه بشه
چه احساس قشنگی است حس در آغوش کشیدن موجودی کوچک و دوست داشتنی که فقط در میان دستان تو امنیت و آرامش را تجربه می کند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید ولی مشکلتون چیه که انتقال جنین دارین یعنی جنین کوچولو رو میذارن تو رحمتون؟؟؟/
چه احساس قشنگی است حس در آغوش کشیدن موجودی کوچک و دوست داشتنی که فقط در میان دستان تو امنیت و آرامش را تجربه می کند
سمیرا جون ما بصورت طبیعی باردار نمیشیم و جنینو تو آزمایشگاه تشکیل میدند و بعد به رحممون انتقال میدند,شما نی نی داری
خدایا اینروزا خیلی ها دستهاشون به سمت آسمونت بلنده....خدایا هیچ دستی را نا امید از درگاهت برنگردون....
آره عزیزم ولی منم مشکل داشتم دکتر بهمون گفته بود 10 درصد بیشتر امکان بارداری نداریم ولی خداروشکر الان آنیسا 9 ماهشه
2738
خدارو شکر عزیزم,خدا حفظش کنه واست,خدا دوست داشته که نذاشته تو این راه پر دردسره ivfبیوفتی
خدایا اینروزا خیلی ها دستهاشون به سمت آسمونت بلنده....خدایا هیچ دستی را نا امید از درگاهت برنگردون....
آره واقعا خداروشکر من 4 ماه بعد از درمان باردار شدم البته مشکل از همسرم بود یادمه چقدر گریه میکردم خیلی سخته
دعا کن واسم,من ماه دیگه انتقال جنین دارم,دیگه خسته شدم الان 9 سال شده دیگه,از بس پیش این دکترا رفتمو بی جواب موندم داغون شدم