2752
2734
عنوان

خانما..غسل حیض با لاک قبوله

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 68 پست
ینی روزم باطله 😐😐من ک نمیدونستم یا عمدی نبوده ک😫😫😫

روزه ات صحیحه عزیزم با نمازی که خوندی وتمام شده چون عمدی نبوده وسط نماز فهمیدی باید نماز رو بشکنی لاک رو پاک کن برو غسل بگیر دوباره وضو بگیر ونماز بعدی رو بخون نترس خدا خیلی مهربونه تو اگه ندانسته اشتباهی کنی بابتش مذمت نمیشی خیالت تخت فدات شم من رو هم دعا کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دنبال اینم ک باید الان چکار کنم..روزم قبوله یا ن دوباره باید غسل کنمو میدونم ولی نمیدونم الان غسل کن ...

خب زنگ بزن بپرس یا بزن سایت پرسمان شاید قبلا کسی هچین چیزی رو پرسیده باشه جوابش باشه

دنبال اینم ک باید الان چکار کنم..روزم قبوله یا ن دوباره باید غسل کنمو میدونم ولی نمیدونم الان غسل کن ...

برنامه پاسخگو رو نصب کن و به کارشناس پیام بده تا بگه حکمت چیه ولی همه رو توضیح بده

روزه ات صحیحه عزیزم با نمازی که خوندی وتمام شده چون عمدی نبوده وسط نماز فهمیدی باید نماز رو بشکنی لا ...

اتفاقا موقعه نماز سجده سوم بودم لاکمو ک دیدم دو سه دقیقه داشتم فقط نگا میکردم انگار قفل شدم😐😐بعد خواستم نمازمو ادامه بدم یهو زبونم گف چی چیو ادامه میدی غسلت باطله لاک داری یهو یادم اومد روزم و ...اصلا خیلی حس بدی بود من همش منتطر ماه رمضان بودم همون روز اولش پریود شدم موقعه افطار خدا شاهده گریم گرف ک نکنه خدا منو لایق نمیدونه یا ازم رو برگردونده

الانم ک اینجوری شد...

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
اگر دنبال حکمشی ک خب باطله اگر میخوای بگی ن خدا قبول میکنه مهربونه و....که خب هرچی خودت میدونی

چرا راهنمایی اشتباه میکنید گلم. روزشون درسته عزیزجان طبق فتوای اکثر مراجع. فقط غسل و نمازها باطل هست

سلام😊 

خدا خیرت بده😭😭خداروشکررررر روزم درسته لاقل

خیلی ممنون..تروخدا ادامشم بگین چ گف باید غسل کنم؟؟

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
2706