2733
2734
عنوان

کیا تو کار فروش لباس زیرن؟

411 بازدید | 16 پست

سلام دوستای خوبم .من یه خورده سرمایه دارم و می‌خواهم اگه بشه فروش آنلاین لباس زیر داشته باشم .حالا مشکلی که دارم اینه که نمی‌دونم باید از کجا خرید کنم ؟توروخدا اگه تو کارش هستین یکم راهنمایی کنین 

فامیل ما میره از چین میاره میگه خیلی سود داره

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر سرمایه داری ؟ منم چهل تومن دارم دوس دارم بزنمش به یه کاری ، طلا نمیخوام بخرم دوس دارم یه شغل داشته باشم 😞

به نظرت چیکار کنم  ، تو روستا زندگی میکنم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
چقدر سرمایه داری ؟ منم چهل تومن دارم دوس دارم بزنمش به یه کاری ، طلا نمیخوام بخرم دوس دارم یه شغل دا ...

چهل‌تومن سرمایه که عالیه ببین تو روستاتون چی کمه همونو بزن من با ابجیم شریکی میخایم بزنیم

کی بره چین😔

خب یکم سخته ولی خب هرکی رفته سود کرده 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
چقدر سرمایه داری ؟ منم چهل تومن دارم دوس دارم بزنمش به یه کاری ، طلا نمیخوام بخرم دوس دارم یه شغل دا ...

تو باسلام غرفه بزن. مثلا محصولاتی که تو روستاتون هست بفروش 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
تو باسلام غرفه بزن. مثلا محصولاتی که تو روستاتون هست بفروش 

متاسفانه چند ساله خشک سالی اومده روستامون قبلا محصولات زراعی و لبنیات داشتیم که فروش خوبی هم داشتم ولی الان هیچی 💔💔

محصولات فرهنگی هنری هم نداره روستامون😞

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
متاسفانه چند ساله خشک سالی اومده روستامون قبلا محصولات زراعی و لبنیات داشتیم که فروش خوبی هم داشتم و ...

فدای سرت عزیزم، خیلی چیزا هست که می تونی بفروشی باید ببینی علاقه ات چیه. مثلا بعضیا با دو سه محصول کلی فروش دارن. مثلا پودر گوجه و میوه خشک و اینجور چیزا. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
2706