2737
2734
عنوان

اگه ده تومن در ماه بهتون بدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 61 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱۰تومن دیگ پول نیست لوازم ارایش و لباس میشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2728
بیست درصد ازش هرماه پس انداز میکنم  هرماه فیشال پوست میرم و ابرسان و کرمهای اصلی و خوب ب ...

با ده تومن میشه این کارایی ک گفتی کرد ؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

من معمولا تا حدی که نیاز باشع لباس و لوازمی که میخوام میخرم

بقیشم جمع میکنم برای مسافرت

نه میخوام بدونم چه خرجایی برا خودتون میکنید

عشق لوازم خونه م 

لوازم خونه میخرم

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

موهامو کراتین میکنم 

ناخون میکارم 

لباس میخرم 

لوازم مراقبت پوستی و آرایشی 

وسایل خونمونو عوض میکنم

هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو،صبر کردن سخته؛ولی حسرت خوردنش سخت تره :)🙂✨
2738
پسرم میگه میذارم تو بانک سودشو میگیرم🤣🤣🤣🤣 می۷نده میگه شاید تونستم باهاش زن بگیرم🤣🤣🤣🤣

عزیزم🤩چند سالشه؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

خرجی یا پول توجیبی؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خرجی یا پول توجیبی؟

پول تو جیبی

عزیزم🤩چند سالشه؟

فدات بشم

۱۳سالشه ولی اندازه یه مرد سن دار عاقله ماشالله🤣🤣🤣🤣🤣

منو مسخره میکنه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
دندونامو اول درست ميكردم تا از دردشون راحت شم 

اخ گفتی دندون ولی من حالا با پولش مشکل ندارم اون عصب کشی ک میکنه وای وای، ب گوه خوردن میوفتم قشنگ میره رو مخم حتی با اینکه بی حسی داره، ترجیح میدم بی هوش باهم عصب کشی کنن، 

دندون خراب خیلی بده، ادم افسرده میشه

2706