2752
2734

سلام خانومامادر۴۷سالشع باوجودخوردن قرص وپیشگیری باردارشدن دوروزقبل عیدرفته آمپول زده وشش تاقرص مصرف کرده لکه بینی وخونریزی کم داشته بازم سع روزیش قرص ۶تامصرف کرده ولی نه لکه بینی داره نه چیزی ولی شکم درد وکمردرد ایناداره طناب وپله ام خیلی بالاپایین میکنه ولی خبری نیس الان چیکارکنم همه جام بستس مطبا می‌ترسیم گ نکنه مرده باشع جنین وب خودش آسیب بزنه ضمنا قبل اینک دوباره قرص بخوره رفته بودسونوگفتن ک حدود ساک حاملگی نامنظمه الان چیکارکنم توروخدابگید ..

ای بابا برن بیمارستان اینهمه قرص ب جنین اسیب زده ولی مونده و این خوب نیس. حتما بره بیمارستان 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام میخواستم ی تجربه که خودم کسب کردم و شاید بدرد خیلیا بخوره اینجا بگم من هرگز باردار نشده بودم یعنی خودم نخواسته بودم یبار بدون جلوگیری رابطه داشتم و قرص اورژانس تکی و به سرعت خوردم و منتظر پریود یا خونریزی بودم دقیقا ۲۴ روز بعد دیدم عقب افتاد رفتم تست بتا دادم و فهمیدم آره باردارم بنا به شرایط ناچارا قرص سایتوتک و تهیه کردم چون ۳ هفته بودم ۴تا گرفتم یکیشو زیر زبونم گذاشتم خودش آب شد ۳تاشم به فاصله نیم ساعت داخل واژنم پاهامو بالا به دیوار گذاشتم بعد ۲ساعت دقیقا رفتم دستشویی بعد ادرار دیدم ۳تا تیکه لخته قرمز روشن و تیره به سرعت ازم خارج شد و درد فقط تو شکم داشتم که اینم عوارض قرص بود اسهال شدم خلاصه بعدش یکم زعفرون یبار آویشن یبار فلفل سیاه دم کردم فلاکس فلاکس کنارم بود تا ۳ روز خوردم و خونریزی خاصی نداشتم لکه و کم بود و بعد ۱ روز اولش قط شد دوباره روز ۴ انگار پریود بودم شروع شد و درنهایت بعد ۱۰ روز قط شد و من سنو داخلی رفتم همش دف شده بود و هیچ مشکلیم پیدا نکردم الانم همه اینارو نوشتم که اگر کسی مثل من بود از این تجربه استفاده کنه