2733
2734
نه بابا خرم نمیکشتش

ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب بود ولی پسر زن اول شاه بود😒

تو میدانی من کیم ولی نمیدانی کی درون من است(¯―¯٥)         (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب ...

مصطفی

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب ...

قسمتی که سلیمان مصطفی رو کشت من آنقدر غصه خوردم براش انقد از سلیمان اون لحظه متنفر شدم که حد نداره

میشه یکی یه خلاصه ی کوچولو درباره حریم سلطان رو بگه؟درباره ی چی هست؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2738

[QUOTE=282431042]اره مصطفی[/QUOTEیادتونه سلیم چقد رومخ چندش بود…….بعد ورداش اونیکی داداششو کشت🙁

امسم اونیکی داداشه چیبود ک اون اخر کشتش…….واییی هیچکدومو یادم نمیاد

یه سریال تاریخی سلطانی که یه زن روی انگشتش همه رو پیچوند ماشالله😂

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

درباره شاه سلطان سلیمان خان و همسراشو حکومتشو و…………مثل جیرانه اگر دیده باشی

دوران سلطنت «سلطان سلیمان قانونی» دهمین پادشاه سلسله عثمانی، داستان جنگ هاش و بیشتر عشقش به یه زن که اول کنیزش بوده بعد زن رسمیش میشه. آب زیاد بستن تو بخش تاریخیش ولی سریال خیلی خوش‌ساختیه و بازیهاش عالیه، مخصوصا مریم اوزرلی و هالیت ارگنج در نقش خرم و سلیمان 

ببین سرگرمیه چند تا چیز تاریخی هم یاد میگیری 

یه سریال تاریخی سلطانی که یه زن روی انگشتش همه رو پیچوند ماشالله😂

خیلی خلاصه و مفید😂حالا من خلاصه نه دیگه اینطوری یعنی عملا گفتی سلام خداحافظ 😂😂😂

چند قسمت هست حدودا؟

ارزش داره دانلود کنم نگاه کنم؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
درباره شاه سلطان سلیمان خان و همسراشو حکومتشو و…………مثل جیرانه اگر دیده باشی

نه ندیدم جیران رو

ارزش داره دانلود کنم نگاه کنم؟

2706