2737
2739
عنوان

خدا منو لایق ندونست بهم بچه بده 😔

183 بازدید | 17 پست

یه بار که با دارو محرک تخمدان باردار شدم سریع سقط شد

الان چندماه گذشته دوماهش که همش خونریزی داشتم 

بااینکه‌دکتر گفت بدون دارو تخمک داری ولی رحمم نازک شده بود و‌نشد

این ماهم سرما خوردم دقیقا روز تخمک گذاریم امپول پیروکسیکام زدم که میگن نازایی موقت میاره و نمیذاره تخمک ازاد بشه😔 حالا میترسم ازاد نشه هیچ کیست هم بشه هعی خدا شکرت

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یچیزی معرفی کنم قول میدی فکرنکنی که تبلیغه و بخری و بخوری؟؟ بخدادعام میکتی

بگو

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

بگو اوست‏ خداى يگانه (۱)

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

خداى صمد [ثابت متعالى] (۲)

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

[كسى را] نزاده و زاده نشده است (۳)

وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

و هيچ كس او را همتا نيست (۴)

✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

مامان دوتا فرشته آسمونی😭حمیدرضا💔امیرحسین💔خدایا به کدوم گناه
گلم چرا سر خود دارو استفاده میکنی؟!سر همین دارو،ک خود دکتر داده بود داداش من ناقص ب دنیا اومد،تو بار ...

باردار نیستم فقط اقدامم پریشب روز تخمک گذاریم بود رفتم دکتر امپول داد زدم بعد تواینترنت خوندم باعث میشه تخمک ازاد نشه 

2738
چند ساله ازدواج کردی

یکسال

این چه حرفیه چرا فکر میکنی کسی که بچه دار نمیشه یعنی خدا لایقش ندونسته. ما تو کشور مادرهایی داریم ک ...

پس چرا ب من نمیده؟؟؟

یچیزی معرفی کنم قول میدی فکرنکنی که تبلیغه و بخری و بخوری؟؟ بخدادعام میکتی

چی بخوره؟! 

نگوتوروخدامیخوره یه چیزیش میشه گناهش میفته گردن تو. 

بااین چیزای خوددرآوردی اگه قراربود مشکلات نازایی حل بشه دکترهادرمطبشونوقفل میکردن میرفتن مینشستن خونه هاشون

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan

یه جوری گفتی فکر کردم ده ساله تو اقدامی حالا چه عجله آیی داری میشه دیگه یکم صبر و حوصله میخواد همه که تا تصمیم بگیرن و اقدام کنن فرت باردار نمیشن که اگه قرار به این حرف باشه امثال ما باید بگیم که پدرمون در اومده یکم صبور باش صبوررررررررر

یه جوری گفتی فکر کردم ده ساله تو اقدامی حالا چه عجله آیی داری میشه دیگه یکم صبر و حوصله میخواد همه ک ...

من تنبلی تخمدان دارم

2706