2737
2739
عنوان

علاقه

214 بازدید | 20 پست

سلام به دکتر معالجم علاقه مند شدم از طرفی چون هر هفته می بینمش تا میام به خودم بقبولونم عشق یه طرفست دوباره باید برم پیشش روز از نو روزی از نو بعد رفتارش هم خیلی ضد و نقیض و عجیبه من پیام دادم سوال پرسیده بودم راجع به کرونا گرفتن چون پدر مادرم گرفته بودن من نگرفته بودم که چه کار کنم بدنم قوی بشه نگیرم سه چهار روز جواب نداد بعد چند تا استوری گذاشت که معلوم شد آنلاین شده اینستا نمی خواهد جواب من رو بده گفتم خب به درک دیگه بهش پیام نمی دهم بعد یه دفعه بعد از سه چهار روز  سال نو رو تبریک گفت و احوال پدر مادرم رو پرسید ،بعد راجع کرونا یه استوری دیگه گذاشته بود که نباید چرک خشکن خورد من جواب دادم که دکتر ما تجویز کرده واقعاً هم نیاز بوده چون از گلومون چرک میاد همون لحظه سین کرد معلوم نیست با خودش چند چنده من دلم خیلی بهش گیره شده روز و شبم چه کار کنم میگید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما فکر میکنید چند سالمه سی و یک سالمه بعدم فقط سوال پزشکی پرسیدم

نمیدونم 

شاید چون طرف رو نمیشناسم درست ترجیح میدم نظر خاصی ندم 

چون میتونه تو زندگیت تاسیر اصاسی داشته باشه...

خب تو باید اینارو در نظر بگیری ک اون چون دکتره گزینه های زیادی براش وجود داره 

معلومه خیلیا دلشون گیرشه

تو اگ قیافت خوبه پس فعلا تا اینجا امتیاز دستته چون هرچقدر هم بگیم قیافه مهم نی ولی استارت رو قیافه میزنه بعدشم باید اخلاقت خوب باشه پیشش

چن سالشه 

دکتر چیه

2738
خب تو باید اینارو در نظر بگیری ک اون چون دکتره گزینه های زیادی براش وجود داره  معلومه خیلیا دل ...

اره یه عالمه عروسک دورشن اما گاهی  رفتارهای طوریه که فکر می کنم بهم علاقه منده

جالبه خودتم میگی طرف فازش معلوم نیست، هیچ نشانه ی مثبتی هم تو رفتار و کلامش نسبت بهت نداره، پیامهاتم بی جواب میذاره، اونوقت با کدوم منطق بهش حس پیدا کردی 😐🤔🤔

یکم عزت نفس داشته باش، واسه کسی تب کن که برات بمیره.

از رفتاراش معلومه که خیلی محتاط هست و نمیخاد برات سوتفاهم بوجود بیاد، جمع کن خودتو دختر 😇😇

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
جالبه خودتم میگی طرف فازش معلوم نیست، هیچ نشانه ی مثبتی هم تو رفتار و کلامش نسبت بهت نداره، پیامهاتم ...

اخه میگم یه بار همون موقع سین زد یه بار چهار روز نگه داشت بعد بعد از چهار روز تبریک عید و احوال پرسی 

2706