2737
2734
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 111 پست
آذربایجان اره فقط ازینکه لباس عروس نپوشیدم پشیمونم اخه من بابام برام مراسم عقدم رو در حد عروسی گرف ...

چه باحال عزیزم خوشبخت بشین😂😍😍

خب وقتی عقدتو درحد عروسی گرف خب همون خوبه دیگه ..

حالا یدونه لباس بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه باحال عزیزم خوشبخت بشین😂😍😍 خب وقتی عقدتو درحد عروسی گرف خب همون خوبه دیگه .. حالا یدونه لباس ...

اشتباه از من بود

اتلیه و ارایشگاه هم رفتم ولی لباسم ،لباس عروس نبود فقط

نه من خودم فارسم عزیزم

ممنون انشاالله شما هم خوشبخت بشی عزیزم🙏🙏💕💖😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

سفر حج؟

انتخاب با خودتونه

ولی حداقل علاوه بر حج یه جای خوش آب و هوا و قشنگ هم برید تو ایران

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
2728
چرا؟ اونم شرایط منو داشت؟

آره فامیل پدرش خیلی شناخت ندارم آدمای بدی نیستن 

ولی خانواده مادریش که ماها میشیم یه دایی های اعجوبه ای داره که حد نداره بنظرم از ترس همین فامیلاش اینجوری کرد چون وًع مالی‌شان خیلی خوبه شوهرش هم تک پسر بود 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
ممنون گلم فامیلای شماهم اینجوری بودن؟

من فامیلام افتضاحن

خانواده شوهر که نگم برات

الانم ۸ساله ازدواج کردم،۶ساله با خواهرشوهرام کاتم

۲ساله با مادر شوهرم کاتم

با فامیلای بابام و مامانم هم در حد یه سلام علیک 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
آره فامیل پدرش خیلی شناخت ندارم آدمای بدی نیستن  ولی خانواده مادریش که ماها میشیم یه دایی های ...

پشت سرشون حرف درنیاوردن نگفتن اینجورین اونجورین؟

بعده ازدواج رفتو آمدش باخانواده مادریش که شوهر تو باشه چجوری بود

چرا آخه؟  خانواده پدر و مادرت رفتو آمد نمیکنی باهاشون؟

فقط یه مورد برات بگم

خالم انقد ناسازگاری کرده،شوهرش طلاقش داد 

بعد پارسال عید رفتم خونه مادربزرگم

خالم شوهرمو گیر اورده یواشکی بهش گفته زنت اگه زن بود قندتو میورد پایین (شوهرم دیابت داره)

بیا پیش خودم که دوای دردت پیش منه

همچین فامیلایی دارم من

اینم فکر خوبیه  مثلا به بابام بگم بهشون بگه پول عروسیمونو تو فلان جا یه زمین بخرن بعدم آتلیه م ...

بستگی داره به خانواده ی همسرت

شرط بذاری و تو دفتر بله برون بنویسید و امضا شه 

من عروسی نگرفتم . هیچ مراسمی نگرفتم یعنی . پولشو گرفتم . اون موقع باهاش زمین خریدم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

و واقعانم فکر خوبیه پیشنهادی که خیلیاتون دادین

ن خرج اضافی داره ن زحمت بری منت کیو بکشی بیاد کارای عروسیتو کمک کنه مهمونا بیاد ظرف بشور میوه بزار جلوش غذا درست کن اینو بخر اونو بخر ..

واقعا خوبه چون مامانم انقدر زحمت نمیکشه کسی هم لازم نیس بیاد کمک

حالا خانواده پدریم عمه هام میان کمک میکنن ولی امان از خاله هام ..