2737
2739
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 111 پست
آره منم برام مهم نیس مراسم بگیرم تازه بااین چیزایی که یکی از کاربرا گف برادرشوهرش پول نداده بود و مر ...

عروسي گرفتن خودش كلي استرس داره و باعث  اختلاف بين دختر و پسر ميشه يا خانواده ها

ديگه حالا استرس فاميلات هم داشته باشي كلن اون مراسم ب دل ادم نميشينه من تو اين همه سال عروسي ك رفتم فقط دوسه تا مراسم ديدم حس كردم داره ب عروس داماد خوش ميگذره و منم وقتي ميديدمشون لذت ميبردم از اينكه اونا انقد داره بهشون خوش ميگذره بقيه عروسي ها  يا دوتايي باهم بحث داشتن يا يكيشون با خانواده ها 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
من بودم رد میکردمشون😐😒

ديگه همه چيزش خوب بود

دختر هم بخاطر اينكه اصلا تو فاز مراسم عروسي و اينا نبود دلش عروسي نميخاست فاميلاش هم شهر ديگه بودن

ولي اونا ميگفتن نه ما حتما بايد براي گل پسرمون مراسم بگيريم همه منتظر عروسيش هستن

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عروسي گرفتن خودش كلي استرس داره و باعث  اختلاف بين دختر و پسر ميشه يا خانواده ها ديگه حالا است ...

راس میگی اصن خیلی جاها اینجوریه ..

من اصلن راضی به گرفتنش نیستم ولش کن همش مسخره بازیه

2731
خخخخ خوبه پس حالا که فکرشو میکنم میبینم عروسی گرفتن اصلن خوب نیس .. غیر از اینکه باخانواده ی مادریم ...

آره فکر خوبیه دقیقا همین کار رو بکن

تالار هم تالار ارزونتره بود انتخاب اونا تالار دورتر بود و گرونتر 

فقط میخواستن حرف من نشه 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
اوه اوه😂😂 پسره تک پسر بود؟

نه تازه يكي هم قبلش ازدواج كرده بود بچه داشت ولي اين پسر انگار بچه اول بود