2733
2739
عنوان

با شوهرم چکار کنم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 37 پست
حالا شوهرم میگه صبحی می‌خوام برم به مادرم بگم چرا این حرفها رو زده اما به شدت هم طرف خونوادشه احساس ...

توام گذاشتی بره؟

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم زودتر میخواد پیش دستی کنه از این ناراحتم میدونم اونها می‌خوان خودشون رو بزنن به موش مردگی  ...

بزار بگه.توام کار خودت رو بکن

نم نم بکش کنار،بزار بدونن چقدر خوب بودی

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2728
حالا شوهرم میگه صبحی می‌خوام برم به مادرم بگم چرا این حرفها رو زده اما به شدت هم طرف خونوادشه احساس ...

چرا شوهرتو پرمیکنی ک اون بره بگه و بعد توچشم شوهرت خار بشی ازچشمش بیفتی

اینا مساعلی نیستن ک تونتونی حل کنی ک بشوهرت بگی اونام دوتا چی بگن شوهرتو پر کنن یجا عین سگو گربه بجون هم بیفتین توسرت بزنه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
چرا شوهرتو پرمیکنی ک اون بره بگه و بعد توچشم شوهرت خار بشی ازچشمش بیفتی اینا مساعلی نیستن ک تونتونی ...

اخه پسرم جلو شوهرم گفت ولی حرف فامیلشونو تو دلم بود بعد اینکه پسرم گفت من گفتم خیلی مادرت پشت سر من حرف می زنه من واقعا انتظار. نداشتم 

من اصلا اون برام مهم نیست از مادرشوهرم ناراحتم که قبلاً بهم گفته بود که حق با تو جاریت اشتباه کرده ا ...

بنظرم چیز مهمی نگفته فقط گفته زودرنجی؟

خب واقعیت همینه چرا بجای جنگیدن پذیرش نمیکنی خصلتتو و رفع نمیکنی

انقد باهات راحت نیستن ک انتقادی کنن بهت برمیخوره پشتت میگن

کارپسرتم خیلی زشته حرفارو منتقل میکنه اول جلوی اونو بگیر

2740
بنظرم چیز مهمی نگفته فقط گفته زودرنجی؟ خب واقعیت همینه چرا بجای جنگیدن پذیرش نمیکنی خصلتتو و رفع نم ...

نه منظورش این بوده که مثلا عروسم سر چیزهای بی اهمیت زود ناراحت میشه

اخه پسرم جلو شوهرم گفت ولی حرف فامیلشونو تو دلم بود بعد اینکه پسرم گفت من گفتم خیلی مادرت پشت سر من ...

اشکال نداره شوهرت فهمیده اززبون پسرت فهمیده اما نذار شوهرت بره وسط میونه توومادرشو خراب میکنه 

بعد دوتا دشمن داری

نه منظورش این بوده که مثلا عروسم سر چیزهای بی اهمیت زود ناراحت میشه

خب اول ببین چقد واقعیت داره

شاید گفته ک اونا رعایت حالتو کنن

یوقتا انتقال دهنده انقد بد موضوعو انتقال میده و متوجه اصل مطلب نمیشه ک میزنه همرو بجون هم میندازه

اگ نظری ک نسبت بتو داره صحت داره پس لازمه بری اصلاحش کنی ضعفتو برطرف کنی

اگر نه اهمیت نداره نگاه مردم نسبت بمن

مردم اختیار دارن هرجور دوستدارن فک کنن قضاوت کنن حرف بزنن

من نمیتونم ک باهمه دنیا درگیر بشم ک راجع بمن خوب فکر کنین

مگه من میتونم بیام بهت بگم توباید بامن خوب باشی

توبایدجوری ک من میخوام فکر کنی

نمیشه گلم

توکار خوبتو بکن مهم نباشه دیگران چه نگاهی دارن راجع بهت 

مهم اون حال خوبت پیش خودته ک مطمعنی کاربدی نکردی و زمان خودش بهشون میفهمونه دراشتباهن

2706