2726
عنوان

با شوهرم چکار کنم بچه ها

917 بازدید | 37 پست

من با مادر شوهرم خیلی خوب بودم عین مادر دوستش داشتم بچه ها م رو اغلب وقتی کار داشتم نگه می‌داشت منم همه کارهای روزمره از خرید و بازار بردنی و هر جایی میخواست بره میبردم میاوردمش یه جاری دارم که فامبلشونه من غریبه ام اونوقت پسرم دیروز اومده میگه مامان بزرگ گفته زن عموت فقط میاد چایی میخوره می‌ره اونوقت مادرت هر وقت میاد خبر عالم و آدم رو داره در صورتیکه خدا شاهده من خبرها فامیلشون رو خودش بهم میده

من خیلی ناراحت شدم تا یکی از اقوامشون هم امشب اومد خونه ما گفت رفتم خونه مادرشوهرت جاریت هم همونجا بوده مادرشوهرت گفته عروسم خیلی زودرنجه یعنی منو گفته من با جاریم چند ساله قطع رابطه ام به خاطر بی احترامی که تو خونشون به من کرد و من هیچ وقت فراموش نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شوهرم میگه صبحی می‌خوام برم به مادرم بگم چرا این حرفها رو زده اما به شدت هم طرف خونوادشه احساس میکنم گفتنش هم به خاطر. اینه که من بهش گفتم دیگه خونه مادرت خیلی به ندرت میرم 

2728
2706