2733
2739
عنوان

تو دوراهی موندم بین خواستگارمو عشقم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 111 پست
عشقت چکارست؟ اخلاقش چطوره؟ باهم بیرونم رفتین؟ خانوادش میشناسی؟ خودش چقدر میشناسی در مورد تحقیق کردی

اره دانشجو روانشناسیه 7 و 8 ماهه باهم میحرفیم اخلاقش خوبه

عزیزم من دختر روستام نمیزارن برم با پسر مردم بیرون 

بزاربیان خواستگاری خودت تواتاق ب پسره بگو من بخاطر حرمت خونوادم اجازه دادم و جسارت نمیکنم فعلا فکرم درگیرکنکور و امتحانات نمیخام تصمیم عجولانه بگیرم تابرج ۵ ۶

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من فقط اینو میخام بگم اگه خاستگارتو انتخاب کنی بعدا حسرت عشقتو میخوری  اگه خاستگاری رد کن ...

برا همون موندم چ غلطی کنم دگ از هر طرف دارن بهم فشار وارد میکنن

مامانم مدام میاد هی میگ خب فکراتو کردی منم ک میگم ن راضی نمیشه 

اسی حالت درک میکنم من ۲۵سالمه خواستگارباموقعیت خوب میادپشت گوشی میگم جوابش کنن بحدی عاشقم نگم برات 

تاپیکموبخون...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10708381/خداهیچکسو-اندازه-من-عاشق-نکنه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2731
بزاربیان خواستگاری خودت تواتاق ب پسره بگو من بخاطر حرمت خونوادم اجازه دادم و جسارت نمیکنم فعلا فکرم ...

اگ من بچه مردمو منتظر بزارم تا برج 6 بعد بگم نمیخام بد نمیشه؟ 

اره دانشجو روانشناسیه 7 و 8 ماهه باهم میحرفیم اخلاقش خوبه عزیزم من دختر روستام نمیزارن برم با پسر م ...

یعنی حضوری ندیدین. وقتی تلفنی حرف میزنین ببخشید در مورد مسایل جنسیو.... حرف هم میزنه

اسی حالت درک میکنم من ۲۵سالمه خواستگارباموقعیت خوب میادپشت گوشی میگم جوابش کنن بحدی عاشقم نگم برات&n ...

میدونم درکت میکنم اما بنظرم باید از عشقت مطمئن بشی ک خواستگار رد کنی ورگرنه ک خودتو بدبخ میکنی

2738
اگ من بچه مردمو منتظر بزارم تا برج 6 بعد بگم نمیخام بد نمیشه؟ 

بگو نمیخام تااون موقع فک کنم بالاخره تابرج ۶هم ی اتفاقات خوبی انشالابین توعشقت میفته صددرصدجدی ترمیشه

میدونم درکت میکنم اما بنظرم باید از عشقت مطمئن بشی ک خواستگار رد کنی ورگرنه ک خودتو بدبخ میکنی

واقعا..ولی خدای نکرده نشه دوس ندارم دیگ بعدش ب ازدواج کنم مگه چن بارادم بدنیا میاددلش میخادزندگی باعشق داشته باشه

میدونم اگ آشنا بشم رفت و امد کنیم دگ تمومه یعنی میدونی دگ تو روستا حرف میزنن نمیتونی بگی ن و فلانه ا ...

من تو روستا بودم

2سال تموم واسه یکی که هی من و دور خودم میچرخوند منتظر موندم

چند بار به زور و اجبار من و نشون کردن واسه یکی ولی  انقدر تو دلم نبود که خودش بیخیال میشد

انقدر حرف پشتم زده شد

آخر هم یکی که شعورش و داشت اومد خاستگاریم

باهاش رفت و امد کردم

اصلا براش حرف بقیه هم مهم نبود

با اینکه هم دوستش نداشتم پ فقط یه حس خوش اومدن بود

ازدواج کردیم

سالهای اول پدرش و در اووردم تا بهش علاقه مند شدم

ولی الان نینیش تو دلمه و خداروشکر میکنم که کنارمه و منتظر کسی نموندم که فقط یه بند عذر و دلیل میاوورد

[QUOTE=282428283]پس شغل نداره. پس چجور میخواد تا چند ماه دیگه  خونه بسازه؟ سربازی رفته؟ [/QUOTE

حقوق میگیره اع دانشگا دگ

بعدم ی ماشین برنده شد 700 تومن الان پول داره

ولی خو میگ تا برج6 نمیتونم پا پیش بزارم 

بگو نمیخام تااون موقع فک کنم بالاخره تابرج ۶هم ی اتفاقات خوبی انشالابین توعشقت میفته صددرصدجدی ترمیش ...

ننم میگ اون دگ منتظر تو نمیمونه بگی نمیخای 😂😂میره برا یکی دگ

میگ دگ اینجور موقعیت ک هم سنش کم باش نمیدونم هم شرطاتو قبول کنه از روستا نباشه پیش نمیاد برات

2706