2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ن نمیشه دست من نیست شریک خونه پدرشوهرمیم 

تاپیک قبلت رو خوندم کار پدر شما دخالت بوده عزیزم قبول کن 

فکر کن پدرشوهرت همش از شوهر خواهر شما انتقاد کنه خوشت میاد؟ 

ولی حرکت شوهرتم بد بوده طرفش نرو تا خودش عذرخواهی کنه 

به پدرت هم مستقیم بگو اینا از اینجور حرفا بدشون میاد دیگه راهنمایی و نصیحتشون نکنید

https://uupload.ir/

کارشوهرت خیلی اشتباه بوده ک زده ولی رفتار باباتم به شدت اشتباه بوده ک کاسه داغتر از اش شده یبار گفته کافیه،شوهرتم بخاطر جاری ناراحت نشده چون چندبار بابات گفته حتنا به خانوادشون بر خورده ک حقم دارن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
تاپیک قبلت رو خوندم کار پدر شما دخالت بوده عزیزم قبول کن  فکر کن پدرشوهرت همش از شوهر خواهر شم ...

اره حتماامروز ب پدرم زنگ میزنم .. شوهرم میگ مقصر خودت بودی کش دادی تا من عصبی بشم 

تاپیک قبلمو بخون 

عزیز دلم، خدا پدرتو خفظ کنه. اما بهیچ عنوان تو کارای دیگران حتی به حرف دخالت نکنین، اونها احساس تحقیر و ... میکنن.

جاریت خودش شوهر داره، مادر شوهر و پدر شوهر و والدین داره، نیاز به دخالت پدر شما نیست‌ .

شوهرت داره تحقیر میشه میخواد بگه خانواده خودش حلش میکنه، ولی تو و پدرت دارین مسیر اشتباهی میرین. 

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 
2706