2733
2734
عنوان

انفولانزا گرفتم

99 بازدید | 11 پست

گوشامم کیپ شده

طبیعیه؟

وکیل 💜 کاربر قدیمی 💜دانشجوی دکتراحقوق جزاوجرم شناسی  تو چالش حرف ناشناسم شرکت کن ایدیتو بگو اگه جوابت خصوصی بود دایرکت جوابتو بدم       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مبتلام از دیشب نتونستم بخوابم

گوشاتم کیپ شده؟

وکیل 💜 کاربر قدیمی 💜دانشجوی دکتراحقوق جزاوجرم شناسی  تو چالش حرف ناشناسم شرکت کن ایدیتو بگو اگه جوابت خصوصی بود دایرکت جوابتو بدم       
2728
منم از روز اول عید گرفتم  هنوز خوب نشدم تب لرز گوش درد، ضعف بدن خیلیییییی بد

گوشاتم کیپه؟

2738
گوشاتم کیپ شده؟

تا قبل اینکه تو تاپیک بزنی نه😂

اما الآن فک کنم شد شایدم تلقینه 😐🤦

به آسمانِ دیوانه‌یِ                                          اولِ بهار                                                           میماند  دل...!!🍃
تا قبل اینکه تو تاپیک بزنی نه😂 اما الآن فک کنم شد شایدم تلقینه 😐🤦

مال من کیپ نشده ولی درد داره

مال من کیپ نشده ولی درد داره

واییییییی نگووو

به منم تلقین میشه

🤦😐😅

به آسمانِ دیوانه‌یِ                                          اولِ بهار                                                           میماند  دل...!!🍃