2733
2739
عنوان

دعام کنید

42 بازدید | 4 پست

دارم با قلب درد و اشک و دل سوخته می نویسم برای شماها بابای من ۶۳ سال داره مبتلا به آلزایمر هست حال خوشی نداره داره مثل شمع آب میشه و نمی تونم کاری بکنم دارو می خوره ولی انگار اثر نداره داروهای خیلی گرانی هم داره که هزینه اش برامون سنگین هست و خیلی مشکلات دیگه برای عاقبت به خیری بابام و اینکه بتونم برم سر کار تا بخشی از مشکلات اقتصادی رو حل کنم دعا کنید منم صلوات می خونم برای همه نی نی سایتی ها

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!

عزیزم الهی خدا شفا شون بده

ان شاءالله سالیان سال سایه اش بالاسرتون باشه

الهی آمین

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آنلاینم و نظرات تون رو می خونم

از هر طرف هزار تا مشکل میاد برامون نمی دونم چرا من فقط ی زندگی روزمره ساده می خوام خسته شدم از این همه مشکل

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
2728