2733
2734
عنوان

اگه یه بچه هر روز خونه تون باشه...

321 بازدید | 40 پست

بچه ها توروخدا به دادم برسید😭

خیلی خیلی از دستش خسته ام. برادر زاده شوهرمه.

اول بگه که ما همه همسایه هستیم. با خانواده شوهر و برادرهاش...

این بچه هر روز خونه ماست دیگه خسته ام کرده! بچه ی من هر سه هفته یا ماهی یه بار میره خونه اونا اونم در حد یه ساعت یا نهایت نیم ساعت بیشتر ولی اون هر روز اینجاست تازه روزی چند بار هم میاد و میره.

مهمان هم داشته باشم میاد. خسته ام دیگه...

من و مادرش هم با هم ارتباط نداریم حتی در حد سلام هم نیستیم! قهریم یه جورایی... ولی بچه اش رو اصلا کنترلی نمیکنه.

بی تربیت هم هست شدییید. حرفای زشت... حرکات زشت...

بچه ی من داره کم کم ازش تاثیر میگیره. مدام هم به پسرم میگه به حرف مامانت گوش نده و فلان...

به شوهرمم میگم هی میگه بچه اس چیکارش داری.. تو نرمال نیستی که داری با یه بچه لج میکنی!!!

من میخوام کنکور بدم ولی این بچه اصلا نمیزاره 

یه راه حل بدید

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند بار که خواست بیاد یبارشو بگو بیرونیم یبیارش درو باز نکن زنگ زد بگو خونه فلانی ایم تا یبار دیر جواب بده زعد بگو مریضیم خواب بودیم ۴،۵ بار اینطور کنی نمیاد

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
وقتی باهم قهرید لزومی نداره بچش بیاد خونتون درو باز نکن

خب مادره نمیفهمه متاسفانه. بچه ی من خیییلی کم میره خونه شون مگه از دستم در بره واقعا.

اون بچه اینو با خودش میبره وگرنه پسرم هرگز سرخود نمیره اینم بچه اس دوست داره بازی کنه ولی نمیفهمه که این بچه مثل سم می مونه براش

به نظرم اگه پسرت حرف ببر بیار نمیکنه بهش بگو زیاد باهاش گرم نگیره تا نیاد وسایلیو که اون بچه به خاطرش میاد خونه شما رو دیگه جمع کن مثلا اگه برای کارتون میاد یه مدت شبکه رو از دسترس خارج کن و..من بدجنس نیستم و بچه ها رو دوسدارم ولی دیگه نه هر روز هر روز بیان مادرشم عین خیالش نباشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

اول درو باز نکن،بعد بهونه کن بگو مسئولیت بچه قبول نمیکنم یه تار موش کم شه بیچارم میکنن

۹۹/۹۹ درصد کامنت های بنده طنزه،خوشت نمیاد انگشتتو بذار پایین صفحه گوشی و بکشش بالا ..‌.😇
نه به شوهرت بگو  نه به بچه بگو  راحت برنامه بریز با بچه ات برین بیرون. پارکی بازاری و .. ...

من نمیتونم خونه نباشم عزیزم. میخوام درس بخونم.

مگه چقدر میتونم خونه نباشم....

2706