2733
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 636458 بازدید | 2655 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداش منم اینجوری،حالت زنانه داره و خیلی چندش غذا میخوره واصلا قابل تحمل نیست ،البته مشکل افسردگی و وسواس داره و دوقطبی وتو دوران عقد همسرش نتونست تحمل کنه و طلاق گرفت ،طفلی حق داشت که بره ،وهمیشه تو تنهایی خودش واصلا با کسی حرف نمیزنه به همه بدبین وغذای مادرم رو نمیخوره و اصلا خونه کسی نمیره وخودش رو مریض نمی دونه اصلا ،همسر شما مطمعن باش که مشکل داره وباید درمان بشه 

هیچکس خونمون نمیاد ولی مثلا شده مامانم اینا بعد یک سال میان میگه حوصله ندارم میره تو اتاق خودشو به خواب می زنه 

تمیزی خونه اصلا براش مهم نیست حتی اگر خونه پر از لباس و آشغال باشه از روشون رد میشه میره همیشه هر چی میخوره ظرفشو میذاره همونجا یا روی کابیت اصلا داخل سینک نمیذاره خیلی خیلی نا منظم و از هر ده باری که میره حموم شاید یک بارش شامپو بزنه همیشه میره فقط خودشو خیس میکنه میاد بیرون 

2740
شوهرم به این شدت نیست ولی وقتی غذا میخوره مخصوصا برنج وقتی بلند میشه بیرون سفره پر دونه های برنجه یا ...

تقصیر مادرشونه 

چطور یه غذا خوردن ب بچه شون یاد ندادن  

یه چنگال نمیدن دست بچه بگن باید با چنگال بخوری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۱ سالگی دخترم
مثلا یکی اینکه پدر مادرش و یا بچه ش رو دوست نداره محاله بخاطر کسی کاری انجام بده هر وقت برای من مثلا ...

دلیل نمیشه بگی دوستتون نداره،شوهر منم خدا نکنه یه قاشق جابجا کنه،اندازه دو روز ازم کار میکشه،با زبون چرب و نرم خرم میکنه😂😂😂هر وقت میخواد کمک کنه میگم تووورو خداااا کمک نکن،تو کمک کنی بیشتر خسته میشم😂😂😂😂

ببین شوهرتو هیج وقت درست نمیشه همینجوری بار اومده تربیت شده نهادینه شده تو وجودش ببریش مشاور و اینت شاید تاحدودی جواب بگیری ولی بنظر من حالا و اون اینطوریه نمیشه ک تااخر عمر غصه اخلاق بدشو بخوری یا باید راهتو ازش حدا کنی یاهم اصلا فک کن شوهر نداری وابستگیتو بهش کم کن زندگیتو خودت بگیر تو مشتت این همه زن بیوه و مطلقه ک مث مرد پای زندگی و بچه هاشون موندن تک وتنها ب ثمر رسوندنشون توهم اگ نمیخای طلاق بگیری فک‌کن وجود نداره خودت رئیس و همه کاره ی خونه باش

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...
داداش منم اینجوری،حالت زنانه داره و خیلی چندش غذا میخوره واصلا قابل تحمل نیست ،البته مشکل افسردگی و ...

ببخشید که میپرسم ، روابطش با شما چطور بود؟

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

همسرتون شغلش چیه؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2706