2737
2734
عنوان

بابام الان کجاست؟؟؟؟

538 بازدید | 24 پست

یه ماهه فوت کرده روزای اول حالم خیلی بهتر بود الان همش بیقرارم همش گریه میکنم صداش میزنم این فکر که الان کجاست ولم نمیکنه 

حالم داغونه دلم میخواد فقط بخوابم 

گاهی ازش متنفر میشم که تنهامون گذاشت دلم نمیخواد بهش فکر کنم گاهی با صدای بلند صداش میکنم ولی به خوابم نمیاد 

اون الان کجاست؟؟؟؟؟؟ 

باباااااااااااااااااا 

بابا منو به کی سپردی رفتی باباااااااااااااااا

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته تو بهشت جاش خوبه براش قران بخون صلوات بفرست نذر کن براش خدا بیامرزش عزیزم ....

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2731
خدا رحمتشون کنه جاشون از این دنیا خیلی بهتره ما هم به زودی بهشون ملحق می شیم  بعدم دست خودشون ...

هوا که خوب میشه دلم میگیره احساس میکنم در حق بابام ظلم شد که رفت و نموند تا لذت بهارو بچشه 

بابام هشت ماه زمینگیر بود همش منتظر بودیم هوا گرم بشه ببریمش بیرون 

این حق بابام نبود 

سعی کن به خودت مسلط باشی. تسلیت میگم. امیدوارم زودتر آرامش به دلت برگرده. اگه دیدی احساسات عجیب و غریب داره بهت دست میده و طولانی میشه و رفته رفته عوض کمتر شدن بیشتر میشه حتما از مشاور کمک بگیر. 

یه خانم مستقل و قوی 
رفته تو بهشت جاش خوبه براش قران بخون صلوات بفرست نذر کن براش خدا بیامرزش عزیزم ....

من از اعتقاد افتادم 

مگه نمیگن دعای زن زائو پذیرفته میشه من تو اوج درد زایمان فقط راه رفتن بابامو خواستم اما خدا ازم گرفتش 

من دیگه با خدا کاری ندارم 

2740
هوا که خوب میشه دلم میگیره احساس میکنم در حق بابام ظلم شد که رفت و نموند تا لذت بهارو بچشه  با ...

اخی فدای دل مهربونت ولی باور کن تمام رنج و غمشون تموم شد الان رها و آزادتر از همیشه هستن

فقط حسرت و دلتنگیش برای شماست 

برای آرامش خودت و ایشون دعا بخون قران بخون کار خوب بکن

خدا رحمتش کنه ولی پدرت تازه از دنیا رفته چه بسا اونم هنوز عادت نکرده به دوری شما پس با عجز زیاد روحشو آزار نده عزیز دلم زندگی پس از زندگی رو هر روز ساعت پنج و نیم عصر از شبکه ۴ ببین بهن کمک میکنه تو اینکه روحش رو درک کنی احتمالا الان کنار عزیزانیشه که قبدا به رحمت خدا رفتن تا میتونی براش خیرات بده اگه میتونی تو ماه رمضون ختم قران کن به نیتش من دارم میخونم قرانو تا جایی که بتونم دیشب پدره یکی از بچه های نی نی سایت هم ااضفخ کروم که به روحش برسه از امشب از خدا میخوام ثوابش به پدر شما هم برسه 

سعی کن به خودت مسلط باشی. تسلیت میگم. امیدوارم زودتر آرامش به دلت برگرده. اگه دیدی احساسات عجیب و غر ...

واقعا احساساتم عجیب شده گاهی انقد شدید بیقرار میشم که حس میکنم الان قلبم میترکه حتا گریه کردن هم ارومم نمیکنه 

اخی فدای دل مهربونت ولی باور کن تمام رنج و غمشون تموم شد الان رها و آزادتر از همیشه هستن فقط حسرت و ...

روزای اخر همش میخواست بره بیرون همش میخواست مغازشو ببینه 

این درد منو میکشه که بابام با حسرت رفت

من از اعتقاد افتادم  مگه نمیگن دعای زن زائو پذیرفته میشه من تو اوج درد زایمان فقط راه رفتن باب ...

عزیزم کفر نگو  همه ما یه روزی میریم یکی زودتر یکی دیرتر خاله من ۳۶سالش بود فوت کرد همه عاشقش بودیم من خیلی بی قراری میکردم چون واقعااااا دوسش داشتم تو خوابم اومد ناراحت بود گفت اذیتم نکنین اینقد بعد یهو دوباره ب یک جایی نگا کرد گفت اومد دنبالم باید برم ولی اینقد اذیتم نکنبن ب یکی گفتم گفت داری هی بی قراری میکنی هی گریه میکنین اذیته براش قران بخونین  نذر کنین سری بعد دیدمش مرتب و سرحال میگفت جام خوبه اخ قربونش برم دلپ تنگشه ولی همه مون ی روزی میریم ابدی نیستیم 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
واقعا احساساتم عجیب شده گاهی انقد شدید بیقرار میشم که حس میکنم الان قلبم میترکه حتا گریه کردن هم ارو ...

شاید دچار افسردگی شدی. حتما تا دیر نشده برو مشاوره تا بهت بگه طبیعیه یا نیاز به درمان داری. ببین اینجور چیزا هرقدر زودتر مداخله بشه بهتره. وقتی میمونه طولانی میشه یا شدید میشه درمانشم سختتر میشه 

یه خانم مستقل و قوی