2737
2734

ببینید شوهرم حق داره یا من ...

یکی از نزدیکانم ( حالا نسبتشو نمیگم) 

مثلن فرض کنید دخترخاله 

۳۵ سالشه و مطلقه س تنها زندگی میکنه 

با فامیل درحد سالی دو سه بار توی مهمونیا میاد و ..

ما زیاد دعوتش میکنیم توی تعطیلات اینا ولی همش میگه نه نمیام و میگه شما با شوهراتونید درست نیست من توی جمعتون باشم و خلاصه میخام بگم ما مشکلی نداریم اون خیلی خودشو‌ کنار میکشه 

بعد من داشتم میومدم باغ فامیل شوهرم تعارف زدم گفت نمیام ولی اومدی بیا خونه م. و خلاصه 

الان باهاش چت میکردم دیدم پاشده همون داخل تهران رفته توی هتل اتاق گرفته گفت حوصله م سرررفته بود اومدم فلان هتل ببینم چجوریه.. وای بچه ها انقد دلم گرفت اعصابم خورد شد همینجوری اشکام میاد شوهرم خودش چهل سالشه میگه ادم ب این سن میرسه دوس داره تنها باشه و راحت تره و میگه تو الکی غصه هرکیو‌ میخوری 

خلاصه حالم گرفته س بچه ها

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا حالت گرفتس؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738

الان مشکل کجاست؟

دلت براش سوخته الان؟یا چیز دیگه ای؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706