2733
2739

خانوما بعد از اینکه(ببخشید) ترشحات تخمک گذاری رو دیدیم، تخمک گذاری حین اون ترشحات هست یا فرداش؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

نمیشه تشخیص داد که بعضیا همیشه ترشحات دارن چون معمولا برا جلوگیری از خشکی واژن خانما دارن اینو بدون روز 14سیکل تخمکگذاری هست باید از 11تا 17حواست باشه دیگه فقط یه نکته زمان تخمکگذاری دمای بدن میره بالا

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به سیکل عادت داره معمولاتوسیکل ۲۸روزه روز۱۴تخمک گذاریه حالاحساب کن تخمک هم که خارج میشه ازبدن مثل سفیده ی تخم مرغ یه دفعه میوفته تخمک داخل اونه برای من اونطوریه

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩
2731

با کیت تخمک گذاری روزشو پیدا کن

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
تو همون روزاس من همیشه روزای تخمک گذاریم درد داشتم و ترشحات زیاد 

نه میخوام دقیقش رو بدونم الان من نمیدونم امشب اقدام بکنم یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2740
نمیشه تشخیص داد که بعضیا همیشه ترشحات دارن چون معمولا برا جلوگیری از خشکی واژن خانما دارن اینو بدون ...

آره الان دقیقا روز۱۵ هستش منم میدونم که قطعا برا تخمک گذاریه فقط نمیدونم الان آزاد شده تموم شده یا فردا آزاد میشه که اقدام کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه میخوام دقیقش رو بدونم الان من نمیدونم امشب اقدام بکنم یا نه

میتونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی ،کلا ترشحات زیاد خودش نشونه آزاد شدن تخمکه میتونی اقدام کنی 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
بستگی به سیکل عادت داره معمولاتوسیکل ۲۸روزه روز۱۴تخمک گذاریه حالاحساب کن تخمک هم که خارج میشه ازبدن ...

اینو میدونم عزیزم من مشکلم اینه نمیدونم الان آزاد شده یا داره میشه که من امشب اقدام کنم یا فردا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با کیت تخمک گذاری روزشو پیدا کن

الان دیگه برا کیت دیره که

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره الان دقیقا روز۱۵ هستش منم میدونم که قطعا برا تخمک گذاریه فقط نمیدونم الان آزاد شده تموم شده یا ف ...

بنظرم حالا اقدام کن تو این بازه کلا حواست باشه 

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
آره الان دقیقا روز۱۵ هستش منم میدونم که قطعا برا تخمک گذاریه فقط نمیدونم الان آزاد شده تموم شده یا ف ...

نگا اگه بخوای انقدر وسواس به خرج بدی دیر باردار میشیا من یه بار رابطه محافظت نشده داشتم همون یه بارم گرفت 😅 الانم نی نیم یک ماهشه تو گهواره خوابه 

اصلا انقدر وسواس نداشته باش برو اقدام کن فکر بارداری هم نکن ایشالله که این ماه باردار میشی 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
2706