2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول کلشو و پاچه هاشو باید رو آتیش بگیری 

بعد پوستشو در بیاری 

کار بسیار سختیه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2731

تیغ و خودتراش نو بگیر 

تیغش کن 

تمیزه تمیز میشه بعدم رو شعله گاز کز بده بعدم با سیم ظرفشویی تمیز بسابونش😅 

سیرابی و شیردون رو هم تیکه تیکه کن به اندازه کف دست بنداز تو آب جوش بعدم دربیار تمیز میشه راحت 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2740
باموزر نمیشه 😁

😅 حیفه بو میگیره 

ولی تو خونه ما من تیغش میکنم انگار دارم کله دور از جون ، یه آدمو میتراشم😅 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

نه نباید بگیری. و اتیش که اونجوری موها از رو میسوزن بذاری تو ابجوش بعد دربیاری و تند تند موها رو بکنی البته هر دفعه یه قسمت رو بذار و زمان مخصوص داره چون اگه سرد بشه یا بجوشه دیگه پاک نمیشه بعد از همه اینا باید کز بدی رو شعله بعدشم با تیغ تمیز کنی عزیزم کار سختیه فک نکنم بتونی اونم بدون تجربه و کمک

این نیز بگذرد  

ممنون فقط بلدم کله پاچه بخورم

درست کردی صدام کن بیام😂😂😂

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2706