2733
2734
عنوان

وقتی یه پسر یه نفر رو دوست داره

1123 بازدید | 33 پست

سال های سال صبر میکنه و رابطه رو طولانی میکنه 

یا میره خواستگاریش؟

به اینکه شرایط اقتصادی اوکی نیست و نمیشه ازدواج کرد اعتقاد دارید؟

نه

بهونه شونه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واس من ک سال اول میخواست بیاد خاستگاری بااینکه خودم پیشنهاد دوستی دادم ولی من نزاشتم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2738

مشخص نیست 

من خواستگاری رفتن رو دلیل بر علاقه نمیدونم اصلا 

گاهی شرایط از هر نظر جور نیست 

اما معطل کردن هم مسخرست 

مورد دوم،بله چون اکثر دختر های ایرانی توقع مالی زیادی از اقایون دارن 

من نمیگم توقع نباید داشته باشن 

اما میتونن درک کنن و همراه باشن 

اگر همراهی اونا باشه در مسائل مالی،صددرصد اقایون هم تو فکر ازدواج میرن

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

به دومی اعتقادی ندارم خدا خودش میرسونه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!

آره پسری که 20 سالش باش آخه بیچاره بره خواستگاری بگه چی؟ 

ولی وقتی پسر سنش برای ازدواج مناسب پولشم داره ولی دس دس کنه بعد دوسال آشنایی اونو باید قیدشو زد

دلیلی باش که کسی هنوز خوبی آدمها را باور کند💚
2706