2733
2734
عنوان

ایا کسی حرفم میفهمه ؟؟؟؟؟؟؟

437 بازدید | 33 پست

میگم من ب شوهرم بخاطر رفتاراش شک دارم که با یه زنه رابطه داره کارمندش

اما جلو زنه وقتی حلقه شوهرم شکسته بودب من گفت برودرستش کن خیلی مهمه .همین امشب میخوامش

دارم میپرسم اگه با زنه رابطه داشت .جلوش اینو نمی گفت یعنی من الکی بدبینم درسته ؟

(لطفا کاربر آسمانمن .و کاربرایی که بامن مشکل دارن تو تاپیکام نیان عادت دارن بدگویی می کنن )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از کجا فهمیدی که با هم ارتباط دارن

شوهرم ب اسم یه زنه تو فیلم صدام میکرد

وقتی فهمیدم اسم این زنه س باش دعوام شد 

شوهرم از اون دفاع کرد جلوش بام دعوا کرد 

گفت چون بار چندمه ب کارمندای زن م گیر میدی 

خلاصه شرط و شروط گذاشت ب هم برگشتیم

زنه بااینکه متاهله و بش گفتم موقع استخدام رسمی بیا

تا دید ما قهریم وشوهرم گفته من هیچ کارم مقنعه نمی پوشید دیگه

الانم ارایش غلیظ میکنه بااینکه میدونه ناراحت میشم

شوهرم بادوتا کارمند دیگش بد حرف میزنه اما بااین نه.همش اشتباهاش توجیه میکنه

من از کاربری قبلیت تو رو یادمه والا شوهرت خیلی دوپهلوعه ولی این حرکتش یعنی با اون احتمالا نیست چون ...

خب دو دلم میکنن 

عزیزم 

مثلا

زنه و نگه داشته میگه کارش خوبه 

تا ازش حرف میزنم گریه میکنم بهونه میکنه تو کارم دخالت نکن تا زنه نگه داره

زنه با من رقابت میکنه !

وقتی استخدام شد عادت داشت رژ کرم میزد 

الان رژ قرمز تر از من و ارایش در حد اینکه انگار عروسه مژه بلند بی حجاب

عمدا چون میدونه من حساسم

شوهرم با اون خوش رفتاره با کارمندای دیگه بدرفتار

چرا از قبل بریدی. و دوختی اخه از کجا معلوم باهم رابطه داشته باشن

شوهرم گوشیش چن قفله کرده با اثر انگشت

بهونه شم اینه چون خیلی وقت پیش ب یه زنی تو گوشیم پیام دادی دعوا کردی الکی

2738
شوهرم گوشیش چن قفله کرده با اثر انگشت بهونه شم اینه چون خیلی وقت پیش ب یه زنی تو گوشیم پیام دادی دع ...

ببین خیلی خونسرد رفتار کن اصلا یهو احساساتی و عصبانی نشی که به ضررت تموم میشه . هی گیر نده و به روش هم نیار چون زرنگ تر میشه و تو پنهان کاری قوی تر . فقط زیر نظر بگیرشون و با روش هایی که تابلو نباشن امتحانشون کن ببین حرفت درسته یا نه . درضمن من توضیه نمیکنم اصلا ولی gps هایی. وجود دارن با قابلیت شنود صدا که میشه تو ماشین کار گذاشت و همه چیزو فهمید دیگه . ولی بازم توصیه نمیکنم  اینکارو بکنی

ببین خیلی خونسرد رفتار کن اصلا یهو احساساتی و عصبانی نشی که به ضررت تموم میشه . هی گیر نده و به روش ...

این چیزایی که میگی نمی دونم دقیقا از کجا بیارم 

بعلاوه اگه لوبره خراب میشه ارتباطمون

اما شوهرم گفته اگه نیروهای حرفه ای بیاره زمانی که خودش بخواد نه من بگم .بیرونش می کنه 

این یعنی باهاش رابطه نداره ؟!

این چیزایی که میگی نمی دونم دقیقا از کجا بیارم  بعلاوه اگه لوبره خراب میشه ارتباطمون اما شوهر ...

اره رابطه ندارن الکی نگرانی . اگه باهاش سر و سری داشت که نمیگفت بیرونش میکنم‌ یا جلو اون بگه برو حقلمو تعمیر کن دوست داره براش هم مهمه که اونم بدونه تا یوقت غلطی سر نزنه ازش .  چندساله ازدواج کردین ؟

2706