2733
2739
ببخشیدا در حال غیبت بودین وقتتونو گرفتن    

اره واقعا نمیزارن به کارمون برسیم که هی صدا میزنن😂😂

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

چیشد پس

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره واقعا نمیزارن به کارمون برسیم که هی صدا میزنن😂😂

خیلی ضد حاله وسط غیبت پارازیت میندازن  اصلاااا قابل بخشش نیست کارشون

یه مهر ماهیه شیطون دانشجوی فرهنگیان هستم.اگه سوالی داشتین در خدمتم
اسی گزارش میقولی ؟

موافقم باهات

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
خیلی ضد حاله وسط غیبت پارازیت میندازن    اصلاااا قابل بخشش نیست کارشون

😐😂والا فقط اونایی که وسط حرفت میگن ولش کن غیبت نکن 

دلم میخاد پارش کنم 😂

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2740