2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزار

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺

گذاشتی لایک کن

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
2738

گذاشتی لایکم کن یا خبرم بده

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
2706