2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف حقوقم پس انداز میشه بقیشم دستم خرج میشه... ولخرج نیستم ولی بخودمم سختی نمیدم

حس میکنم خوشگلی چرا ؟ عکستو گذاشتی قبلا؟

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱
2728

ولخرجی ۲۰باشه من۲۱ام🥴🤌😐🤣

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

من اگه چیزی بخام بخرم از چیزای دیگ ام میزنم واقعن مخصوصن ازدواج کردم جهازم ناقص بود با حقوقم ناقصی ها خریدم ولی اون تایم همه چیمو گزاشتم کنار قبلش خیلی ولخرج بودم همش لباس و ناخن و مژه و ... مخصوصن لباس ولی یه تایمی برای خریدن وسیله لباس نمیخریدم و لباسام دسته بندی کرد بودم مثلن لباس کارام دیگ داغون شد بود منتظر بودم اسفند برسه بندازمشون دور ک انداختمشون دور....  چون به هدفم و خریدام رسید بودم

2738
حس میکنم خوشگلی چرا ؟ عکستو گذاشتی قبلا؟

خودت خوشگلی منم مث خودت میبینی😘

عکس کامل نه ولی از چشمم و دهن و مو گذاشتم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خودت خوشگلی منم مث خودت میبینی😘 عکس کامل نه ولی از چشمم و دهن و مو گذاشتم😅

اوووف جیگرتو 💜😘 

همون پس دیدم پسندیدم🤣

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱