2737
2734
عنوان

بیاید چالش+اسکرین😁☘️3

| مشاهده متن کامل بحث + 2888 بازدید | 126 پست

بچم خوابه الان آنلاین نیست 🙁

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم چه کنم  

ولی یکی تا اخر امسال پیدا میکنم اینطور نمیشه

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱
2728
ندارم چه کنم   ولی یکی تا اخر امسال پیدا میکنم اینطور نمیشه

هیچکدوم؟! 

خب به هرکب دوست داری بده

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟
2740
مال منم ان نیست بده ج داد بفرست

چشم🤗

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍

گفت تو بمیر 

با زن بعدی میام سر قبرت 😶

نباید وقتی  سر کاره  باهاش شوخی کنم 😶

خودم میدونستما

اما این دختر نزاشت ، گولمون زد با چالشش

مرد با غیرت من تُ باشی با تو بودن خوب است ، نمی‌دانی چه کیفی دارن برای تو خانوم بودن ♥️
گفت تو بمیر  با زن بعدی میام سر قبرت 😶 نباید وقتی  سر کاره  باهاش شوخی کنم 😶 خود ...

هه هه هه😈

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟

منم دادم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2706