2737
2739
عنوان

بیاید چالش+اسکرین😁☘️3

| مشاهده متن کامل بحث + 2920 بازدید | 126 پست
نه😂 اکانتش دستم بود ، ولی خودم دادم دستش . الانم گیر داده اگه نری تراپی و حالتو خوب نکنی نمیبخشمت ...

😂

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟
فحش بارون🫤

اره فهمید چالشه 😂

Army💜 دلی ام 🐣i live because I can’t die … min yongi  اهنگ های مورد علاقه ام ✨like crazy & face off & letter & set me free & blue and grey & stay alive & magic shop & alone. & best of me & fake love & black swan & let go & mice drop & lie & promise & butterfly. & winter bear  & sweet night & … و تمام اهنگ های bts💜🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای ناقلااا

😅😅😅

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2731
همین؟! 😐

خخخ جواب نداد چیکار کنم.رو این مسئله خیلی حساسه اگ پیشمم باشه اینو بگم بغض میگرتش هیچی نمیگه فقط محکم بغلم میکنه،شوخی نیستا بعد9سال بهم رسیدیممم🤣😅😅

تو زندگیت به آدمها قد ارزششون بها بده نه قدمعرفتتون👌باافتخار کوردم✌
خخخ جواب نداد چیکار کنم.رو این مسئله خیلی حساسه اگ پیشمم باشه اینو بگم بغض میگرتش هیچی نمیگه فقط محک ...

عزیزم🥺

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟
2740
2706