2737
2734
عنوان

بیاید یه لحظه خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 30 پست
احتمالش زیاده، بلاکش کن

بلاکش کنم بهتره  بنظرت قصد امتحان داره؟ اخه من میگم اگه غریبع ای بود حداقل اسمی داشت پروفی فالووری یدفعه بدون هیچی اومده دایرکت اصلا فالوور هم نداره ک بخوام بگم از فالوورا مشترکیم

احتمالش هست .. اصن کاری نکن جوابش نده خب  و برا برگشتشم پسرا ی مدت گذشت پشیمون میشن بر میگردن ...

ی بار اون خیانت کرد منم خیانت کردم   بنظرت برمیگرده گفته برنمیگردم بنظرت احتمال چند درصد برمیگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاکش کنم بهتره  بنظرت قصد امتحان داره؟ اخه من میگم اگه غریبع ای بود حداقل اسمی داشت پروفی فالو ...

احتمال داره قصد سواستفاده داشته باشه، بلاکش کن

اصلا چرا باید به پیام یه پیج فیک جواب بدی، حتی اگه اون نباشه

برای خودت ارزش قائل باش

2728
ی بار اون خیانت کرد منم خیانت کردم   بنظرت برمیگرده گفته برنمیگردم بنظرت احتمال چند درصد برمیگر ...

خب وقتی نمیخایش 

وقتی اونم بت خیانت کرده برگشت برا چیه ؟

من رلم  فقط ی بار چیزایی بم گفت ک حس کردم توهین کرد بم کات کردیم چندین بارم برگشت گفتمش نمخام 

.
ی بار اون خیانت کرد منم خیانت کردم   بنظرت برمیگرده گفته برنمیگردم بنظرت احتمال چند درصد برمیگر ...

چقدر پیگیری برگرده وقتی نمیخاتت وبهت خیانت کرده ولش کن

تو هم برو با همون که به این خیانت کردی

شادی روح پدر و مادرم صلوات  
2740
چند وقت باهاش بودی دلت براش تنگ نشد؟

حدودا ۶ یا ۷ ماه 

اولاش اره 

بعد روزی ک گریه کردم دلیل جدا شدنمو  نوشتم 

اومدم رو پیشرفت خودم کار کردم  و سرگرم خودم شدم ب مرور فراموش شد

.
خدا از دهنت بشنوه کاش خودش باشه بنظرت میخواد امتحانم کنه؟

چند سالشه که اینطور بچگانه امتحان میکنه .ولی احتمال اینکه بخواد امتحانت کنه زیاده.در کل بلاک کن .چه اون بود چه نبود.

چند سالشه که اینطور بچگانه امتحان میکنه .ولی احتمال اینکه بخواد امتحانت کنه زیاده.در کل بلاک کن .چه ...

۲۳ سالشه الان تمام چتاشو از دایرکت پاک کرده بنظرش خودشه؟احتمال چند درصد خودشه

2706