2737
2739
عنوان

مامانم خییییلی به حرف جاریاشه 😐 بهم میگه میخوام بدمت به یه معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 62 پست
ارع

خب طبیعیه که پس دوست داشته باشی شوهرتم دکتر باشه چون این جوری همو بیشتر درک میکنید عزیزم ، به مامانت هم بگو انتخاب تو اینه قرار نیست جاری یا مامانت باهاش ازدواج کنن تو قراره یه عمر شریک باشی تو زندگی باهاش اجازه دخالت اضافی به هیچ کس و نده ، بعدم من دکتر مرد خوب و سر به راه کم ندیدم که بسیار مودب و با حیا بودن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به شغل داره درهرصورت من دختر مامانم هستم

نه بابا با معلم ازدواج نکن خودت دکتری

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2731
حالا با حرف مامانت کاری ندارم ولی این که گفتی با غیر پزشک ازدواج نمیکنم ته غروره

یاد یه قضیه ای افتادم یه دختری دندون پزشک بود مثلاً قرار بود ازدواج کنه پسره قاضی بود اون رفت (قاضی)پشت سرشو نگاه نکرد😐 دختره هم یه معلم گرفتش

2738
بله ولی درصدش تو اصناف مختلف متفاوته بخاطر شرایط محیط کار

برای ازدواج این چیزا مهم نیست، شناخت خود فرده ک مهمه، نمیشه با توجه ب صنف و آمار ازدواج و زندگی کرد 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
برای ازدواج این چیزا مهم نیست، شناخت خود فرده ک مهمه، نمیشه با توجه ب صنف و آمار ازدواج و زندگی کرد& ...

نمی دونم شاید همه شغلا همین باشه من چون محیط کار خودم میبینم عزیزم 

پس از معلم جماعت شوهر خوب درمیاد؟ 

معلم۵تومن حقوق میگیده فقط خدج کرایه تاکسی میشه

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

زندگی خودته عزیز احترام مادر واجبه ولی در آخر قراره تو بله بگی نه کسی دیگه 

راستی اسی با اجازه ات بچه ها اگه میشه تایپیک های منو گزارش بزنید پاک بشه نی نی یارو بلد نیستم تک کنم لطف کنید تو تایپیک هام تک کنین 

نمی دونم شاید همه شغلا همین باشه من چون محیط کار خودم میبینم عزیزم 

آره، میدونم چجوریه، ولی ی آدم ک شخصیت و ذات‌ش درست باشه تو هر صنفیم باشه فرقی نداره 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
زن عموت خیلی گوه بی جا خورده ک راجب پرستارا و پزشکا این حرفا زده شاید خودش هول و هرزه است

اینم بی تاثیر نیست

کلا از روزی که پزشکی درومدم هی چپ و راست زیر پوستی داره حسادت میکنه

یبار میگفت منم پزشکی اوردم ولی علاقه نداشتم نرفتم 😐

2706