2733
2734
عنوان

پشت کنکوری هایی که روزه میگیرین

235 بازدید | 22 پست

چطوری درس میخونین پشت کنکوری نیستم اما باید درس بخونم  بعد افطاری اصلا نمیتونم اول صبحم شاید یه ساعت بتونم که اینقد کندم که به زور پیش میرم 

چ رشته ای میخونی؟

من کامپیوتر میخونم شهریور کنکور دارم 

روزی چن ساعت میخونی شما

کاش دانشگاه تهران قبول شم🥲 قبول شدمممممم♥️ یه صلوات واسه شادی روح مامانم و  برآورده شدن آرزوم میفرستی؟:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من شبا تا سحر بیدارم و میخونم البته زیاد نمیخونم کلا به جاش صبح تا ظهر میخوابم بعدشم که بیدار میشم سرحالم گرسنه و تشنه ام نمیشم بعدشم میتونم بخونم ینی از ظهر تا افطار اما خودم تنبلی میکنم 

یادش بخیر ۸سال پیش هم روزه میگیرفتم هم از ساعت ۷صبح تا ۳بعدازظهر میرفتم کارورزی باز میومدم خونه یکم استراحت و افطار بعداز افطار درس مبخوندم تا سحر.

تازه اونموقع اذون ساعت ۸نیم بود.

خیلی سخت گذشت ولی همونی که میخواستم شد

حسابداری روزه ام نهایتا سه ساعت بعد افطار میتونی درس بخونی ؟

من این چند روز پریود بودم نتونسم بگیرم روزه از فردا ایشالا میگیرم امروز درس خوندم خیلی خابم میاد شب میخابم بعد از سحر میخونم تا همون ساعت ۹ و ۱۰ بعدشم میخابم عصر پامیشم میخونم تا شب و بعد افطار

کاش دانشگاه تهران قبول شم🥲 قبول شدمممممم♥️ یه صلوات واسه شادی روح مامانم و  برآورده شدن آرزوم میفرستی؟:)

پشت کنکوری نیستم ولی واسه درس خوندن معمولا دو ساعت بعد از افطار شروع کن تا سحر یا از سحر تا ظهر من خودم همیشه از سحر تا ظهر میخونم چون انرژیم زیاده اون موقع

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2706