2733
2739
عنوان

یا خدا چه سایتی پیدا کردم

381 بازدید | 27 پست

سایت همسر یابی😐

از بیکاری سرچ کردم آورد بالا چقدر جالبه همچی زیادی پیشرفت کرده

قشنگ عکس گزاشتن سن و زدن شرایط😂

بعضیاشونم سنی ندارن

کاربر قدیمی.نی نی یار قبل تعلیق هشدار بده.تو هم خوبی ولی جایی که من نباشم😏

😂😂😂

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی‌سرچ کردی

منم برم ببینم

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
بیشترشم دروغه🤣🤣🤣

دقیقا میخوان ایسگا کنن

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
2738

مگه ندیده بودی ؟! تازه بعضی ها اینجا رو با سایت

همسریابی اشتباه گرفتن از خودشون آگهی میزارن سایت ....

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706