2737
2739

دو روز پیش شب خیلی دیر اومد خونه 

من اصلا چیزی نگفتم و نپرسیدم کجا بودی 

صبح فقط داشت آماده میشد بره بیرون گفتم میری بیرون منم ببر خونه بابام گفت باشه 

منو آورده خونه بابام دو روزه اصلا زنگ هم نزده و دنبالمم نیومده 

منم اصلا زنگ نزدم بهش 

بنظرتون چیکار کنم 

خدایا شکرت 🌼🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خونت خووو چرا خونتونو ول میکنین که به نبودنشون عادت کنه

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
2738
بابام میگه اومد دنبالت نرو باهاش  بزار درس عبرت بشه و... ولی چون سابقه خیانت داره خیلی میترسم

میفهمم چی میگی خواهر مازنا تواین شرایط جزاینکه همه چیو بریزیم تو خودمون کاری دیگه که ازدستمون بر نمیاد که فقط خودمونو داغون میکنیم اونا عین خیالشون نیست

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
میفهمم چی میگی خواهر مازنا تواین شرایط جزاینکه همه چیو بریزیم تو خودمون کاری دیگه که ازدستمون بر نمی ...

اره والا دقیقا 

یکساله عروسی کردم داغون شدم از دست کاراش

خدایا شکرت 🌼🍃
اخه برگردم میترسم پرو بشه 

الان خوبه پس؟؟ اونجا خونه ی تو هم هستاا

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
اره والا دقیقا  یکساله عروسی کردم داغون شدم از دست کاراش

عزیزم خداصبرت بده 

فقط اینکه تا مطمین نشدی زودی بچه نیار یک موجود بیگناه اونطوری عذاب میکشه

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2706