2733
2734
عنوان

زاپ شلوار

457 بازدید | 13 پست

خانوما من امروز رفتم کمدمو نگاه کزدم دیدم چنتا شلوار لی دارم که قبلن زاپدار بوده و الان دگ زاپاش انقد باز شدن ک کاملا پا مشخصه منم نمیپوشم اونجوری از طرفی هم خیلی نو هستن دقیقا ۵ تاشون همینجوری شدن و من اصن یادم رفته بود ک دارمشون 

الان دیدم حیفه گفتم بپرسم شاید راهکاری داشته باشید و اینکه اگه بدم خیاط برام میتونه ترمیمش کنه یا ی کاری کنه براش؟

یه شلوار لی که کهنه شده باشه و رنگش بهشون بخوره در بیاد بدوز پشتشون...

و یا زاپ هاشون رو بغل هم نگه دار و از پشت از داخل شلوار یه پارچه رنگش بذار و بدوز

و یا از داخل لایه چسب بزن...

در هر صورت راه کار داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر لباس داری که ۵ تا شلوارتو یادت رفته😑😐

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤
2728
2740
چقدر لباس داری که ۵ تا شلوارتو یادت رفته😑😐

ن خواهر این چنتا تو این ۴_۵سال اخیر خریدم چون اینجوری شد هر بار ی دونشونو کنار گذاشتم یهو جمع شدن ۵ تا شدن😂

حالا داستان اینکه باهاشون برخوردکردم این بود ک تصمیم گرفتم برم امروز ی دونه جدید بگیرم یهو دیدم عینشو دارم دقیقا همون رنگ ک میخاسم بخرم فقط همین مشکلو داش

اره میشه نگران نباش من همین چند روز پیش شلوارم درست کردم

خدا خیرت بده قشنگم 

برم با حوصله بشینم ببینم میتونم درست کنم اگ دیدم عصاب ندارم میدم خیاط قشنگ درست کنه 

یکیشونم مام فیت سادس ک روی رونش بازه اونو تصنیم گرفتم ازین برچسبای قشنگ که الان رو شلوارا میزنن بخرم با اتو بچشبونم خوبه؟

هرچی میخرم اینجوری میشه ینی از ی زخمی کوچیک تبدیل به زاپ و از زاپ تبدیل به چاه میشه و بعد اونم میرع تو حمع لباسای بلا استفاده😐

خدایی ازون ادما نیسم سعی میکنم اگ ی چیز برام گساد شده تنگ شده یا مورد استفادم نیس ببخشم ب ی نفر تا اون استفاده کنه ولی خدایی اینا دگ چاه شدن😂😂😂زشته بدم به کسی