2737
2734
عنوان

دختر همسایمون میگه تو کلش رادار نصب کرده مامانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 71 پست
تازگیاblack mirror دیده😂

😂😂👍

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش خره بیشترمغزداشت که تا الان ازدواج کرده بود

ازدواج چ ربطي ب اين موضوع داره؟ 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2728
اگه شوخی نکرده فکر کنم اسکیزوفرنی داره

دقیقا 

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
اگه شوخی نکرده فکر کنم اسکیزوفرنی داره

اتفاقا  دقیقااااا همینو دامادمون گفت گغت دختر سید خانوم بیماری ایمیزوفرنی داره اععععع چطوریع این بیماری

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
2738
ازدواج چ ربطي ب اين موضوع داره؟ 

خیلی ربط داره عزیزم. 

فکرشو بکن این اگه واقعا توهمای تااینا حدمیزنه محاله کسی بگیرتش 

طفلی 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
اتفاقا  دقیقااااا همینو دامادمون گفت گغت دختر سید خانوم بیماری ایمیزوفرنی داره اععععع چطوریع ای ...

مشابه همين فكرا رو دارن

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
موافقین؟😂

اره واقعا دیگ خیالمون راحته هرجهنمی بره دیگ میفهمیم 🤣🤣

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️