2737
2734
عنوان

دختر همسایمون میگه تو کلش رادار نصب کرده مامانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنده خدا خیلییی زجر میکشه انگار دلم براش میسوزه

اره بيماري سختي هست در عذاب هستن

خانواده ها هم در عذاب هستن

چون همينطور ك توي كامنتها ديدي ادمها شعور درك بيماري هاي اعصاب روان رو ندارند و خيلي سخته هم مريض داشته باشي هم حرف مفت بقيه رو تحمل كني

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
خب ممكنه كسي متاهل باشه با همين فكرا يا بيماري باشه يا مواد مصرف كنه  شايد يكي تو سن كم قبل از ...

ممکنه هاروول کن !جواب روبه گاربردیگه دادم بخون! 

الان اینجا فقط موضوع شخص موردنظراسیه صحبتوبه اشخاص دیگه نکشین ودنبال جنجال نباشین لطفا

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
2738
اره بيماري سختي هست در عذاب هستن خانواده ها هم در عذاب هستن چون همينطور ك توي كامنتها ديدي ادمها ش ...

ای بابا اره واقعا 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
ممکنه هاروول کن !جواب روبه گاربردیگه دادم بخون!  الان اینجا فقط موضوع شخص موردنظراسیه صحبتوبه ...

شما دنبال جنجال هستيد ك فكر ميكيند مجرد بودن ي چيز عجيبي هست و بايد براش ي دليلي بياريد و كشف كرديد دليل مجرد بودن اين بنده خدا رو و شوهر داشتن ي فيلتر هست برا بي مشكل بودن دخترا!

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
شما دنبال جنجال هستيد ك فكر ميكيند مجرد بودن ي چيز عجيبي هست و بايد براش ي دليلي بياريد و كشف كرديد ...

خوب عریزم اگه واقعا شوخی نکرده باشه توهم میزنه دلیل مجردبودن ایشون همینه بابقیه کاری ندارم من که نگفتم همه اونایی که ازدواج نکردن مشکل دارن اما دیدم اکثرشون یاازسطح قیافه یاهمین مشکلاتی که اسی گفت دارن اماخب درصدکمیم هستن خیلیم عاقل وبالغن خودشون نخواستن چیزعجیبیم برام نیس ازکاه کوه نساز

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan